Kalendarium imprez
poprzedni miesiąc |
Kwiecień 2019 |
następny miesiąc | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sob | Nie |
1
Kwiecień
Krzysztof Pławecki-spotkanie autorskie
Krzysztof Pławecki-spotkanie autorskie
miejsce: Eureka-Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Kasprowicza 12
data:
1.
04.
2019
godzina: 09:00
|
2
Kwiecień
|
3
Kwiecień
Warsztaty rękodzieła wielkanocnego
Warsztaty rękodzieła wielkanocnego
miejsce: Filia nr 10 Markowice, ul. Jordana 6
data:
3.
04.
2019
godzina: 16:00
Biblioteka dla seniora
Biblioteka dla seniora
miejsce: Uniwersytet Trzeciego Wieku
data:
3.
04.
2019
godzina: 16:00
Fantastyczny Klub Filmowy
Fantastyczny Klub Filmowy
miejsce: Eureka-Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Kasprowicza 12
data:
3.
04.
2019
godzina: 18:00
|
4
Kwiecień
Warsztaty na "5" - wielkanocne zajączki
Warsztaty na "5" - wielkanocne zajączki
miejsce: Filia nr 5 Płonia, ul. Sudecka 2
data:
4.
04.
2019
godzina: 13:00
Warsztaty Robotyki LEGO
Warsztaty Robotyki LEGO
miejsce: Filia nr 3 Ocice, ul. Tuwima 1
data:
4.
04.
2019
do
5.
04.
2019
godzina: 14:00
|
5
Kwiecień
Warsztaty Robotyki LEGO
Warsztaty Robotyki LEGO
miejsce: Filia nr 3 Ocice, ul. Tuwima 1
data:
4.
04.
2019
do
5.
04.
2019
godzina: 14:00
Odkryj w sobie pasję-warsztaty
Odkryj w sobie pasję-warsztaty
miejsce: Filia nr 9 Brzezie, ul. Myśliwca 9
data:
5.
04.
2019
godzina: 14:00
Spotkanie po sąsiedzku: żywienie, profilaktyka oraz choroby psów i kotów
Spotkanie po sąsiedzku: żywienie, profilaktyka oraz choroby psów i kotów
miejsce: Filia nr 3 Ocice, ul. Tuwima 1
data:
5.
04.
2019
godzina: 16:00
200 lat Gimnazjum Królewsko – Ewangelickiego
200 lat Gimnazjum Królewsko – Ewangelickiego
miejsce: Muzeum, ul. Gimnazjalna 1
data:
5.
04.
2019
godzina: 17:00
|
6
Kwiecień
|
7
Kwiecień
|
8
Kwiecień
|
9
Kwiecień
|
10
Kwiecień
Kurs komputerowy INTERNET 55+
Kurs komputerowy INTERNET 55+
miejsce: Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
data:
10.
04.
2019
godzina: 09:00
Klub Malucha: wielkanocny koszyk
Klub Malucha: wielkanocny koszyk
miejsce: Filia nr 2 Ostróg, ul. Bielska 12
data:
10.
04.
2019
godzina: 09:00
Konkurs wiedzy "Nela. Mała reporterka"
Konkurs wiedzy "Nela. Mała reporterka"
miejsce: Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
data:
10.
04.
2019
godzina: 16:00
|
11
Kwiecień
Bajkoczytanie po angielsku
Bajkoczytanie po angielsku
miejsce: Filia nr 2 Ostróg, ul. Bielska 12
data:
11.
04.
2019
godzina: 16:45
Jakub Szamałek – spotkanie autorskie
Jakub Szamałek – spotkanie autorskie
miejsce: Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
data:
11.
04.
2019
godzina: 18:00
|
12
Kwiecień
|
13
Kwiecień
Raciborski Klub Fantastyki „Bastion”
Raciborski Klub Fantastyki „Bastion”
miejsce: Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
data:
13.
04.
2019
godzina: 15:00
|
14
Kwiecień
Finał Powiatowego Konkursu na Ozdobę Wielkanocną oraz otwarcie wystawy pokonkursowej
Finał Powiatowego Konkursu na Ozdobę Wielkanocną oraz otwarcie wystawy pokonkursowej
miejsce: Muzeum, ul. Gimnazjalna 1
data:
14.
04.
2019
godzina: 15:00
|
15
Kwiecień
|
16
Kwiecień
Klub Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu: spotkanie z Weroniką Żymełką
Klub Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu: spotkanie z Weroniką Żymełką
miejsce: Filia nr 2 Ostróg, ul. Bielska 12
data:
16.
04.
2019
godzina: 16:30
|
17
Kwiecień
Klub Książki dla Dzieci
Klub Książki dla Dzieci
miejsce: Eureka-Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Kasprowicza 12
data:
17.
04.
2019
godzina: 16:00
Klub Malucha: język angielski
Klub Malucha: język angielski
miejsce: Filia nr 2 Ostróg, ul. Bielska 12
data:
17.
04.
2019
godzina: 16:00
|
18
Kwiecień
Spotkanie z Mistrzem Świata w Siatkówce Mateuszem Bienkiem
Spotkanie z Mistrzem Świata w Siatkówce Mateuszem Bienkiem
miejsce: Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
data:
18.
04.
2019
godzina: 16:00
|
19
Kwiecień
|
20
Kwiecień
|
21
Kwiecień
|
22
Kwiecień
|
23
Kwiecień
„Autyzm-wiem i rozumiem”-wernisaż wystawy pokonkursowej
„Autyzm-wiem i rozumiem”-wernisaż wystawy pokonkursowej
miejsce: Galeria GAWRA, ul. Kasprowicza 12
data:
23.
04.
2019
godzina: 16:00
|
24
Kwiecień
Dyskusyjny Klub Książki
Dyskusyjny Klub Książki
miejsce: Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
data:
24.
04.
2019
godzina: 16:30
|
25
Kwiecień
Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży
Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży
miejsce: Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
data:
25.
04.
2019
godzina: 16:00
Sri Lanka-slajdowisko podróżnicze
Sri Lanka-slajdowisko podróżnicze
miejsce: Filia nr 10 Markowice, ul. Jordana 6
data:
25.
04.
2019
godzina: 16:30
|
26
Kwiecień
Pograjmy razem! Klub Gier Planszowych
Pograjmy razem! Klub Gier Planszowych
miejsce: Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
data:
26.
04.
2019
godzina: 15:00
Zrobione w domu – pokazane w bibliotece
Zrobione w domu – pokazane w bibliotece
miejsce: Filia nr 8, ul. Żorska 2
data:
26.
04.
2019
godzina: 16:00
|
27
Kwiecień
Popiół i diament - konkurs wiedzy
Popiół i diament - konkurs wiedzy
miejsce: Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
data:
27.
04.
2019
godzina: 10:00
Fantastyczny Klub Książki
Fantastyczny Klub Książki
miejsce: Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
data:
27.
04.
2019
godzina: 16:00
|
28
Kwiecień
|
29
Kwiecień
Budżet Obywatelski-poradnik wnioskodawcy
Budżet Obywatelski-poradnik wnioskodawcy
miejsce: Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
data:
29.
04.
2019
godzina: 17:00
|
30
Kwiecień
|