Racibórz pomaga Ukrainie. Dołącz do akcji!
23 Wrzesień 2022
kategoria:
Rewitalizacja

 

Uprzejmie informujemy, że z dniem dzisiejszym rozpoczynają sie konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Miasta Racibórz w sprawie przyjęcia Regulaminu określającego zasady wyznaczania składu oraz zasady działania Komitetu Rewitalizacji.

Komitet Rewitalizacji stanowi forum współpracy i dialogu interesariuszy z organami gminy w sprawach dotyczących przygotowania, prowadzenia i oceny rewitalizacji oraz pełni funkcję opiniodawczo-doradczą Prezydenta Miasta.

 Spotkanie

Jedną z formą konsultacji jest spotkanie, podczas którego będziemy mięli możliwość porozmawiania z mieszkańcami o Komitecie Rewitalizacji - czym jest oraz jakie są jego zadania. Spotkanie odbędzie w Ogródku Jordanowskim, który jest przykładem modelowego projektu rewitalizacji z poprzednich lat. Będzie to również okazja, by w luźnej atmosferze porozmawiać o tym, czym jest proces rewitalizacji.

Termin spotkania: piątek 23.09.2022 r.
Miejsce zbiórki: Ogród Jordanowski
Godzina: 11:00 - 15:00

Uwagi na formularzu

Poza wyżej wymienioną formą konsultacji, można również składać uwagi do projektu Uchwały Rady Miasta Racibórz w sprawie w sprawie przyjęcia regulaminu określającego zasady wyznacznia składu oraz zasad działania komitetu rewitalizacjina załączonym formularzu. Uwagi prosimy przesyłać na adres e-mail: ącego zasady wyznacznia składu oraz zasad działania komitetu rewitalizacjina załączonym formularzu. Uwagi prosimy przesyłać na adres e-mail: .

Uwagi ustne

Można również złożyć swoje uwagi ustnie w Wydziale Rozowju Urzędu Miasta - pok. 303.

Czekamy na Państwa uwagi do 22 października br.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z wszystkich form konsultacji!

kategoria: Konsultacje społeczne i ankiety [3]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
docx Ogłoszenie o konsultacjach 22-09-23 08:44 17,1KB pobierz plik: Ogłoszenie o konsultacjach
pdf Projekt uchwały w sprawie Regulaminu określającego zasady wyznaczania składu oraz zasady działania Komitetu Rewitalizacji 22-09-23 08:40 567,92KB pobierz plik: Projekt uchwały w sprawie Regulaminu określającego zasady wyznaczania składu oraz zasady działania Komitetu Rewitalizacji
docx Formularz zgłaszania uwag 22-09-23 08:41 16,04KB pobierz plik: Formularz zgłaszania uwag

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H