• Język migowy
  • BIP
Strona główna/Urząd/Aktualności/Wiadomości Urzędu Miasta/Cykl Maluchy w Krainie Dźwięku powraca po wakacyjnej (..)

Cykl Maluchy w Krainie Dźwięku powraca po wakacyjnej przerwie.

2023-09-29
Lubiany przez dzieci i rodziców cykl Maluchy w Krainie Dźwięku powraca po przerwie wakacyjnej na scenę Raciborskiego Centrum Kultury.
Muzycy zapraszają najmłodszych już 15 października (niedziela) o godz. 16.00 do RCK RDK do krainy smyków i smyczków. W programie koncertu królować będą melodie i piosenki, którym ton nadadzą skrzypce. To one tym razem nadawać będą ton zabawom i "brykaniu" najmłodszych - niemowląt, maluszków i przedszkolaków.
„Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Różnorodna, atrakcyjna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Koncerty wspierają rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone są w oparciu i badania i doświadczenie amerykańskiego psychologa muzyki - prof. Edwina E. Gordona.
W pełną zabawy muzyczną podróż zabierze milusińskich skrzypaczka, pedagog i animatorka kultury - Dorota Banaś z zespołem muzyków "Maluchów w krainie dźwięku".
Bilety w cenie: 30zł - dorośli, 20 zł - dzieci do nabycia w kasach RCK oraz na www.biletyna.pl
Honorowane raciborskie karty: "Rodzina+", "Senior+".
 
do góry