Racibórz pomaga Ukrainie. Dołącz do akcji!

W czasie pandemii pokażmy naszą solidarność i wspólnie wesprzyjmy nasze lokalne firmy. Razem przetrwajmy ten trudny czas!

Ostatnie tygodnie to wyjątkowo trudny okres, a koronawirus wywrócił do góry nogami nasze życie. Dlatego musimy skoncetrować się nie tylko na zatrzymaniu epidemii, ale także na pomocy dla firm których obostrzenia spowodowały spowolnienie lub wręcz zatrzymanie działalności. 

Dlatego startujemy z akcją #Kupuj Teraz #Kupuj w Raciborzu

Udostępniamy dla Państwa przestrzeń w naszych serwisach internetowych: raciborz.pl, Przedsiebiorczy Racibórz oraz media społecznościowe, gdzie będziemy przekazywali najważniejsze informacje dla przedsiębiorców i klientów z naszej okolicy. 

Wszyscy – i firmy, i klienci – musimy na nowo nauczyć się żyć, pracować, kupować, działać, załatwiać sprawy w tych nadzwyczajnych warunkach.
Najważniejsze jest to, aby właśnie teraz pokazać naszą lokalną solidarność i wesprzeć nasze raciborskie przedsiębiorstwa kupując lokalnie. Pokażmy naszą siłę i nie dajmy się złamać. Razem przetrwajmy ten trudny czas.

Z inicjatywy Raciborskiego Inkubatora Przedsiębiorczości na Facebooku powstała grupa "Raciborscy Przedsiębiorcy", której celem jest:

  • Jednoczenie Przedsiębiorców z Raciborza i okolic,
  • Informowanie o darmowych, tematycznych Webinarach,
  • Informowania o indywidualnych konsultacjach z Doradcami,
  • Wymiana doświadczeń i informacji między Przedsiębiorcami,
  • Nawiązywanie współpracy pomiędzy Przedsiębiorcami,
  • Informowanie o innych formach wsparcia

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H