Strona główna Dla Mieszkańców Koronawirus - informacje i zalecenia Praca Urzędu Miasta i jednostek podległych
19 Marzec 2021
kategoria:
Praca Urzędu Miasta - koronawirus
 www.raciborz.pl

 

Szanowni Mieszkańcy,


Obsługa spraw mieszkańców to dla nas priorytet, dlatego Urząd Miasta pozostaje otwarty dla interesantów. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i zdrowie:  pracujemy w rygorze sanitarnym, staramy się nie gromadzić w małych pomieszczeniach, konieczne spotkania organizujemy w dużych salach. Przy wejściu do urzędu i w pokojach, w których załatwiamy Państwa sprawy są dostępne dozowniki z płynem odkażającym. Wyznaczyliśmy bezpieczne odległości w biurach i przed nimi. W przestrzeni wspólnej zasłaniamy usta i nos. Kilka razy dziennie dezynfekowane są powierzchnie typu poręcze i klamki.


Zalecamy, aby we wszystkich sprawach, które nie wymagają osobistego stawiennictwa w urzędzie wykorzystać możliwość załatwienia ich telefonicznie, mailowo lub przez platformy komunikacji elektronicznej takie jak SEKAP i ePUPAP.

Wykaz numerów telefonów oraz adresów mailowych do wszystkich jednostek organizacyjnych Urzędu Miasta dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Urząd Miasta/Wydziały Urzędu.  Ze sposobem korzystania z usług elektronicznych można zapoznać się poprzez informacje zawarte w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce e-Urząd/załatwianie spraw w Urzędzie.


Prosimy Państwa w czasie wizyty w Urzędzie Miasta o przestrzeganie przyjętych zasad:

  • zachowania odpowiednich, bezpiecznych odległości,
  • zdezynfekowania rąk po wejściu do budynku,
  • zakrywania ust i nosa,
  • dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa, niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (z wyłączeniem osób realizujących zadania w zakresie obsługi interesantów na
    terenie budynku).

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami:
telefonicznie: 32 75 50 600 (centrala telefoniczna)
mailowo:
poprzez pocztę: ul. Króla Stefana Batorego 6, 47-400 Racibórz

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H