Strona główna Dla Mieszkańców Informacje dla Mieszkańców
06 Kwiecień 2020
kategoria:
Informacje dla Mieszkańców
10 kwietnia kasa OPS będzie wypłacać świadczenia
10 kwietnia kasa OPS będzie wypłacać świadczenia

W związku z ograniczeniami w czasie epidemii koronawirusa kasa Ośrodka Pomocy Społecznej w Raciborzu będzie wypłacać dodatek energetyczny tylko w ciągu jednego dnia w miesiącu. W bieżącym miesiącu jest to 10 kwietnia.

Poniżej przekazujemy komunikaty OPS w Raciborzu ws. wypłaty świadczeń i zmiany trybu pracy

Wypłaty świadczeń
W dniu 10 kwietnia (piątek) w godzinach od 14.00 realizowana będzie wypłata dodatku energetycznego z kasy Ośrodka Pomocy Społecznej w Raciborzu. Obowiązuje jak poprzednio porządek alfabetyczny przy wypłacie.

Nazwiska rozpoczynające się na litery od A do L od godz. 14.00 do 14.30
godz. 14.30 - 14.45 przerwa na dezynfekcję
Nazwiska rozpoczynające się na litery od Ł do Ż od godz. 14.45 do 15.15

Wejście na teren budynku Ośrodka możliwe jest po uprzedniej dezynfekcji rąk, założeniu rękawiczek i maseczki ochronnej.

Podane godziny rozpoczęcia wypłat są godzinami orientacyjnymi. W celu zachowania wysokich standardów bezpieczeństwa, po opuszczeniu budynku przez pobierającego świadczenie następować będzie dezynfekcja w pomieszczeniu (co trzecia osoba). Jeśli wśród osób pobierających są takie, które mają możliwość założenia konta, prosimy o niezwłoczne przekazanie stosownej informacji do tut. Ośrodka.

Dyżury asystentów
Od 6 kwietnia dyżur asystentów rodziny pełniony będzie w budynku przy ulicy Sienkiewicza. Nie ulega zmianie forma kontaktu z asystentem rodziny, to jest telefon.
Numer telefonu: 32 415 26 50
e-mail:
fax: 32 419 06 59

Praca dwuzmianowa
Jednocześnie informuje się, iż od dnia 6 kwietnia, praca w Ośrodku odbywać będzie się w systemie dwuzmianowym. W godzinach od 12.30 do 13.30 przewidziana jest przerwa na dezynfekcję obiektu. Nie ulega zmianie forma kontaktu z pracownikami tut. Ośrodka, tj. telefon 32 415 26 50, e-mail: , bądź pozostawienie pisma/wniosku w zewnętrznej skrzynce podawczej i kontakt z pracownikiem przez domofon. Mając na uwadze dobro i zdrowie nas wszystkich zaleca się ograniczenie do minimum wychodzenia z domu.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H