Projekty i inwestycje unijne
  • Język migowy
  • BIP
Strona główna/Urząd/Aktualności/Wiadomości Urzędu Miasta/Atrakcyjna oferta akcji Zima w Mieście 2024

Atrakcyjna oferta akcji Zima w Mieście 2024

2024-01-26

Akcja „Zima w Mieście” to inicjatywa, która od lat cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem mieszkańców i gości miasta. W bogatej ofercie znajduje się wiele atrakcji i różnorodnych zajęć, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie. W czasie ferii zimowych Miasto Racibórz stawia przede wszystkim na aktywność fizyczną i kreatywność.

Liczne warsztaty artystyczne, sportowe, edukacyjne, archeologiczne, kosmiczne oraz wiele innych atrakcji oferują jednostki miejskie, takie jak Raciborskie Centrum Kultury, Biblioteka, Muzeum, Strefa Odkrywania Wyobraźni i Aktywności (SOWA), Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Zapaśniczy Unia Racibórz. Takie zajęcia z całą pewnością pomogą dzieciom i młodzieży rozwijać swoje zainteresowania oraz pasję w przyjaznej atmosferze.

W ofercie tegorocznej "Zimy w Mieście" nie zabraknie również wycieczek. Miłośnicy teatru będą mieli okazję wybrać się na spektakl do Teatru Miejskiego w Gliwicach, a osoby poszukujące prawdziwie regionalnych doznań będą mogły wybrać się na wycieczkę do Chlebowej Chaty w Brennej.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną rozpiską zajęć w poniższym załączniku, gdzie dostępne są informację dotyczące dat, miejsc i godzin poszczególnych wydarzeń.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji / aktualizacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf 2024-01-26 informator zima w miescie 2024.pdf
ilość pobrań: 174
informator zima w miescie 2024.pdf 8.75MB zobacz

do góry