Strona główna Invest in Raciborz Forum Gospodarcze - Racibórz to dobry kierunek!

Szanowni Państwo,
Prezydent Miasta Racibórz, serdecznie zaprasza do udziału w III Forum Gospodarczym w Raciborzu, które odbędzie się w środę 13 czerwca 2018 roku w naszym mieście. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Racibórz, to dobry kierunek!”
Na Forum zapraszamy do hotelu Racibor (ul. Wojska Polskiego 2, Racibórz) od godz. 11.30.

W programie m.in. :
 • •    Wystąpienie otwierające Forum przez Pana Mirosława Lenka, Prezydenta Miasta Racibórz.
  •    Panel ekspercki nt. możliwości przyciągnięcia zagranicznych inwestorów do Raciborza.
  •    Debata otwarta nt. wpływu inwestycji i kapitału zewnętrznego na jakość życia w mieście.
  •    Prelekcja inspiracyjna „Pełna MOC możliwości” – wystąpienie Pana Jacka Walkiewicza, specjalisty w zakresie psychologii biznesu, członka Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców (miejsce: Zamek Piastowski w Raciborzu, ul. Zamkowa 2).
  •    Study Tour pod patronatem Gazety Wyborczej.

Celem Forum jest promocja gospodarcza Miasta Racibórz, ze szczególnym uwzględnieniem terenów inwestycyjnych zlokalizowanych przy ul. Cecylii i Gospodarczej w Raciborzu oraz podsumowania projektu pn. „Przygotowanie terenów inwestycyjnych typu brownfield, poprzez uzbrojenie w sieci infrastruktury technicznej działek w obrębie ulic Cecylii i Gospodarczej w Raciborzu”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

W trakcie wydarzenia będzie możliwość odbycia bezpośrednich rozmów z osobami odpowiedzialnymi za sprzedaż nieruchomości.

Szczególnie zapraszamy:

 • •    przedstawicieli przedsiębiorstw zainteresowanych inwestowaniem w Raciborzu na preferencyjnych warunkach
  •    mieszkańców Raciborza, którzy chcieliby dowiedzieć się jakie działania podejmuje Miasto Racibórz w celu rozwoju Raciborza i poprawy jakości życia w mieście
  •    dziennikarzy zainteresowanych problematyką terenów inwestycyjnych i zasad otrzymania preferencyjnych warunków dla potencjalnych inwestorów
  •    przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu zainteresowanych problematyką inwestycji.
Osoby zainteresowane udziałem w Forum są proszone o wypełnienie formularza zgłoszeniowego w terminie do 12 czerwca 2018 r., który dostępny jest TUTAJ

Forum odbywa się w ramach projektu „Przygotowanie terenów inwestycyjnych typu brownfield, poprzez uzbrojenie w sieci infrastruktury technicznej działek w obrębie ulic Cecylii i Gospodarczej w Raciborzu”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Udział w Forum jest bezpłatny.

Oficjalnym Partnerem Forum Gospodarczego -
Racibórz to dobry kierunek! jest KSSE

 

STUDY TOUR

  W ramach Forum zaplanowano przejazd 40-osobowej grupy uczestników Forum, w tym 15 przedstawicieli mediów na tereny inwestycyjne objęte projektem, a także wizyte w zakładach pracy w Raciborzu tj. Koltech, Sunex S.A. oraz RAFAKO S.A. Study Tour poprowadzi Redaktor Naczelny Grzegorz Wawoczny.

Kontakt:

Urząd Miasta Racibórz
Referat Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora w Wydziale Rozwoju
tel. 32 755 07 20/21, e-mail:

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H