Racibórz pomaga Ukrainie. Dołącz do akcji!

Szanowni Państwo,

Pandemia koronawirusa COVID – 19, to nie jedynie zagrożenie dla zdrowia i życia setek tysięcy ludzi, ale silne uderzenie w gospodarkę na poziomie zarówno krajowym, jak i światowym. Nie sposób bowiem nie zauważyć, że zamknięcie sklepów, punktów usługowych czy instytucji użyteczności publicznej oraz zataczająca coraz szersze kręgi kwarantanna społeczna, przy jednoczesnym narastaniu zobowiązań o charakterze prywatno, jak i publicznoprawnym, pomniejszają uzyskiwane przez przedsiębiorców dochody, co grozi utratą płynności, a nawet bankructwem.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację gospodarczą z pełną odpowiedzialnością można stwierdzić, że zdecydowana większość przedsiębiorców nie funkcjonuje w sposób płynny, a spore ich grono nie ma w ogóle możliwości prowadzenia swojej firmy.

Ponieważ wszyscy staramy się dostosować do szybko zmieniającego się wokół nas świata, koniecznym jest udzielenie wsparcia lokalnym przedsiębiorcom, gdyż skutki dla nich, jak i pracowników bez udzielenia pomocy mogą być dramatyczne. Ważne jest, by działać sprawnie i szybko.

Jesteśmy świadomi istnienia niezwykle silnej potrzeby jedności, celem wsparcia i przezwyciężenia obecnej sytuacji, gdyż niezbędne są wspólne i racjonalne rozwiązania dla dobra gospodarczego miasta, by łatwiej było wrócić do rzeczywistości sprzed epidemii.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H