Racibórz pomaga Ukrainie. Dołącz do akcji!

W tym niewątpliwie trudnym dla nas wszystkim czasie, chcielibyśmy zapewnić zarówno raciborskim przedsiębiorcom, jak i wszystkim innym zainteresowanym osobom, pakiet niezbędnej wiedzy z zakresu epidemii koronawirusa i jej wpływu na działalność biznesową. Rząd, Samorządy oraz jednostki publiczne opracowują i wdrażają w życie pakiety pomocowe dla przedsiębiorców aby w możliwie najszerszy sposób eliminować skutki obecnej sytuacji, która ma niebagatelny wpływ na funkcjonujący biznes.

W związku z powyższym zapraszamy Przedsiębiorców i przedstawicieli organizacji działających na terenie Miasta Racibórz do:
  • regularnego odwiedzania specjalnie stworzonej zakładki na stronie, gdzie publikowane będą aktualne informacje z zakresu gospodarki, w tym m.in. wpływu epidemii na prowadzoną działalność gospodarczą: https://www.raciborz.pl/dla_inwestorow_i_przedsiebiorcow/index#tresc;

  • dołączenia do publicznej grupy na Facebooku „Raciborscy Przedsiębiorcy”. Jest to platforma do wymiany informacji pomiędzy potrzebującymi wsparcia przedsiębiorcami, firmami czy instytucjami a tymi, którzy mogą im pomóc – co istotne – nieodpłatnie. Gorąco zachęcamy do współtworzenia nowej społeczności. https://www.facebook.com/groups/raciborscyprzedsiebiorcy/?__tn__=HH-R;

  • uczestnictwa w „liveczatach” z ekspertami zewnętrznymi, którzy będą udzielać online odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H