Strona główna Invest in Raciborz Aktualności gospodarcze
15 Listopad 2019
kategoria:
Aktualności Gospodarcze
Spotkanie ze współtwórcą startupu CallPage
Spotkanie ze współtwórcą startupu CallPage

Już 22 listopada 2019 r. odbędzie się wykład Rossa Knapa – współtwórcy dynamicznie rosnącego startupu CallPage i jednego z najbardziej obiecujących młodych przedsiębiorców, który już 3-krotnie trafił do rankingu Forbs „30 under 30 Europe”. Zapraszamy do Piwnicy Raciborskiej o godzinie 18:00.

CallPage to system umożliwiający kontakt z klientem z poziomu strony internetowej w 28 sekund. Działa następująco: jeśli osoba odwiedzająca stronę internetową naszej firmy jest zainteresowana ofertą i ma dodatkowe pytania, zostawia swoje dane kontaktowe, a firma do niej oddzwania. To nie wszystko – CallPage idzie z duchem czasu i zmienia się w platformę, dzięki której można zarządzać wszystkimi połączeniami telefonicznymi w firmie – wszystkie firmowe rozmowy w jednym miejscu”.


Ross Knap – przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem. Współzałożyciel i CEO jednego z najbardziej znanych startupów w Polsce – CallPage, który tworzy pierwszą na świecie Call Inteligence Platform (Łączne inwestycję w startup powyżej 20 mln PLN). Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Strasbourg Business School. W przeszłości pracował w firmie konsultingowej oraz był założycielem kilku firm w branżach e-commerce i usługowej. Zdobywca nagród UPC Think Big oraz Audi Digital Innovation. W wieku 27 lat 3-krotnie trafiał na Polskie i Europejskie Listy Forbes 30 under 30, na którą wciągane są osoby, które nie skończyły jeszcze 30 lat, a już naznaczyły świat swoją działalnością.

***
Ross Knap: „Droga przedsiębiorcy – sukcesy i porażki przy tworzeniu CallPage, czyli jednego z najbardziej znanych startupów w Polsce”
data: 22 listopada 2019 r. | godz.: 18:00-19:30
miejsce: Raciborska Piwnica (ul. Batorego 5)

Zapisy tutaj

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H