Strona główna Invest in Raciborz Aktualności gospodarcze
09 Listopad 2017
kategoria:
Aktualności Gospodarcze
 

Tylko do 15 listopada 2017 r. początkujący przedsiębiorcy i osoby z pomysłem na biznes mogą zgłaszać swoje przedsięwzięcia biznesowe do Konkursu na Najlepszy Raciborski Biznesplan. Główna nagroda to 5000 zł.

W konkursie uczestniczyć mogą mieszkańcy Raciborza w wieku od 18 do 35 lat, którzy planują założyć firmę lub prowadzą działalność gospodarczą w sektorze mikro, małych i średnich przedsiębiorstw nie dłużej niż 3 lata.

Pomysły konkursowe należy składać na specjalnym formularzu dostępnym na stronie http://www.przedsiebiorczyraciborz.pl/konkurs/. Zainteresowani udziałem w konkursie mogą oczywiście liczyć na wsparcie kadry Inkubatora Przedsiębiorczości (dyżury w środy i piątki w godz.: 11:00-16:00) oraz szkolenie z prezentacji pomysłów biznesowych.

Harmonogram konkursu:
1 etap.
Przyjmowanie zgłoszeń do udziału w konkursie i indywidualne doradztwo (do 15 listopada 2017 r.);
2 etap. Ocena formalna zgłoszonych biznesplanów w formie modeli biznesowych (16-17 listopada 2017 roku);
3 etap. Wybór przez Komisję Konkursową najlepszych biznesplanów w formie modeli biznesowych (18-24 listopada 2017 r.);
4 etap. Szkolenie z pitchowania oraz indywidualne doradztwo biznesowe dla finalistów konkursu (25 listopada - 5 grudnia 2017 r.);
5 etap. Wielki Finał Konkursu (6 grudnia 2017 roku).

Autorzy najlepszych biznesowych konceptów będą rywalizować nie tylko o nagrodę finansową ufundowaną przez Prezydenta Miasta Racibórz w wysokości 5000 zł, ale także o możliwość zaprezentowania swoich przedsięwzięć zawodowym inwestorom (aniołom biznesu, przedstawicielom Venture Capital). Finał konkursu połączony z oficjalną prezentacją najlepszych biznesplanów przewidziano na 6 grudnia 2016 r.

Konkurs na najlepszy biznesplan jest inicjatywą Miasta Racibórz na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Przedsięwzięcie jest jednym z efektów realizowanego przez Racibórz „Programu Wspierania Przedsiębiorczości na lata 2015-2020”.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H