Strona główna Kultura i sport Kalendarium imprez

Wydarzenia w dniu: 27 październik 2019

XVI Raciborski Festiwal Podróżniczy WIATRAKI

Miejsce:
Raciborskie Centrum Kultury
Godzina:
08:30
Data:
2019-10-24 do 2019-10-27

Stowarzyszenie Artystów i Podróżników "GRUPA ROSYNANT" oraz współorganizatorzy zapraszają na XVI Raciborski Festiwal Podróżniczy WIATRAKI! 

Poniżej znajduje się program Festiwalu:

Tak o festiwalu piszą jego twórcy: "Idea Festiwalu - Każdy z nas nosi w sobie skrawek duszy podróżnika, odkrywcy dalekich lądów, zdobywcy dziewiczych szczytów, rozległych mórz i dzikich dżungli... Koleje losu są jednak takie, że tylko nieliczni z nas wiążą swoje życie z podróżami, górami czy morzami na stałe. Pozostali oddają się swym pasjom podróżniczym od czasu do czasu, w miarę wolnego czasu; a jeszcze inni oglądają świat dzięki slajdom, filmom i zdjęciom tych pierwszych...
Tworząc Raciborski Festiwal Podróżniczy "WIATRAKI" chcieliśmy zgromadzić w jednym miejscu i czasie ich wszystkich: exploratorów i stopowiczów, gawędziarzy i ich słuchaczy, alpinistów i wędrowców, odkrywców i podróżników, grotołazów, żeglarzy, ludzi z wiatrem we włosach. Chcieliśmy by do Raciborza zawitał na kilka dni cały świat - dzięki slajdom, opowieściom, relacjom, wystawom i filmom. No i ostatecznie – chcieliśmy spotkać wspaniałych ludzi, gościć ich u siebie, dotknąć, porozmawiać (a nie byliśmy pewni, czy przyjmą zaproszenie na piwo do naszego dużego pokoju ;). No i … udało się!" 

Opis pochodzi z oficjalnej strony Festiwalu: http://www.wiatraki.rosynant.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/events/2498333967109151/

 

Skaza Casting 2019

Miejsce:
Sala Kameralna RDK (ul. Chopina 21)
Godzina:
13:00
Data:
2019-10-27 do 2019-10-27

CASTING DO SKAZY
Wszystkich miłośników tańca zapraszamy serdecznie na casting do grup Zespołu Tanecznego SKAZA, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 27 października, który odbędzie się w RCK przy ul. Chopina 21 (sala kameralna, II piętro).
Casting odbędzie się w technikach tańca współczesnego, jazzowego oraz street dance.
Forma naboru, to lekcja tańca, podczas której uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje umiejętności. Prosimy zabrać strój sportowy.
Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych według następującego harmonogramu godzinowego:
13:00 - 5 - 9 lat
14:00 - 10 - 14 lat
15:00 - 15 +
16:00 zapisy dla osób dorosłych.

Skaza casting 19

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H