Strona główna Kultura i sport Kalendarium imprez
Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc Kwiecień 2019 następny miesiąc
NdPnWtŚrCzPtSo

1 Kwietnia

Krzysztof Pławecki-spotkanie autorskie
Miejsce:
Eureka-Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Kasprowicza 12
Godzina:
09:00
Data:
1.04.2019 do 1.04.2019

3 Kwietnia

KABARET MŁODYCH PANÓW w nowym programie TO JEST CHORE
Miejsce:
Sala widowiskowa RCK RDK (ul. Chopina 21)
Godzina:
17:30
Data:
3.04.2019 do 3.04.2019
KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO dla dzieci i młodzieży
Miejsce:
RCK DK STRZECHA (ul. Londzina 38)
Godzina:
17:30
Data:
3.04.2019 do 3.04.2019
KABARET MŁODYCH PANÓW w nowym programie TO JEST CHORE
Miejsce:
Sala widowiskowa RCK RDK (ul. Chopina 21)
Godzina:
20:30
Data:
3.04.2019 do 3.04.2019
Warsztaty rękodzieła wielkanocnego
Miejsce:
Filia nr 10 Markowice, ul. Jordana 6
Godzina:
16:00
Data:
3.04.2019 do 3.04.2019
Fantastyczny Klub Filmowy
Miejsce:
Eureka-Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Kasprowicza 12
Godzina:
18:00
Data:
3.04.2019 do 3.04.2019
Biblioteka dla seniora
Miejsce:
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Godzina:
16:00
Data:
3.04.2019 do 3.04.2019

4 Kwietnia

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"
Miejsce:
Sala widowiskowa RCK RDK (ul. Chopina 21)
Godzina:
17:30
Data:
4.04.2019 do 4.04.2019
Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"
Miejsce:
Sala widowiskowa RCK RDK (ul. Chopina 21)
Godzina:
20:30
Data:
4.04.2019 do 4.04.2019
Warsztaty na "5" - wielkanocne zajączki
Miejsce:
Filia nr 5 Płonia, ul. Sudecka 2
Godzina:
13:00
Data:
4.04.2019 do 4.04.2019
Warsztaty Robotyki LEGO
Miejsce:
Filia nr 3 Ocice, ul. Tuwima 1
Godzina:
14:00
Data:
4.04.2019 do 5.04.2019

5 Kwietnia

200 lat Gimnazjum Królewsko – Ewangelickiego
Miejsce:
Muzeum, ul. Gimnazjalna 1
Godzina:
17:00
Data:
5.04.2019 do 5.04.2019
VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIOSENKI HISZPAŃSKIEJ
Miejsce:
Sala widowiskowa RCK RDK (ul. Chopina 21)
Godzina:
17:00
Data:
5.04.2019 do 5.04.2019
KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO dla dzieci i młodzieży
Miejsce:
RCK DK STRZECHA (ul. Londzina 38)
Godzina:
19:00
Data:
5.04.2019 do 5.04.2019
Warsztaty Robotyki LEGO
Miejsce:
Filia nr 3 Ocice, ul. Tuwima 1
Godzina:
14:00
Data:
4.04.2019 do 5.04.2019
Odkryj w sobie pasję-warsztaty
Miejsce:
Filia nr 9 Brzezie, ul. Myśliwca 9
Godzina:
14:00
Data:
5.04.2019 do 5.04.2019
Spotkanie po sąsiedzku: żywienie, profilaktyka oraz choroby psów i kotów
Miejsce:
Filia nr 3 Ocice, ul. Tuwima 1
Godzina:
16:00
Data:
5.04.2019 do 5.04.2019

6 Kwietnia

64. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje rejonowe
Miejsce:
Sala Kameralna RDK (ul. Chopina 21)
Godzina:
17:00
Data:
6.04.2019 do 6.04.2019

7 Kwietnia

"Osadzeni" - spektakl grupy teatralnej Melpomena (dawniej Miodzio)
Miejsce:
RCK Raciborski Dom Kultury (ul. Chopina 21)
Godzina:
17:00
Data:
7.04.2019 do 7.04.2019

8 Kwietnia

Wiosenny ogród w szkle - warsztaty florystyczne
Miejsce:
Racibórz
Godzina:
12:00
Data:
8.04.2019 do 12.04.2019
Wiosenny ogród w szkle - warsztaty florystyczne
Miejsce:
Racibórz
Godzina:
12:00
Data:
8.04.2019 do 12.04.2019
Wiosenny ogród w szkle - warsztaty florystyczne
Miejsce:
Racibórz
Godzina:
12:00
Data:
8.04.2019 do 12.04.2019
Wiosenny ogród w szkle - warsztaty florystyczne
Miejsce:
Racibórz
Godzina:
12:00
Data:
8.04.2019 do 12.04.2019
Wiosenny ogród w szkle - warsztaty florystyczne
Miejsce:
Racibórz
Godzina:
12:00
Data:
8.04.2019 do 12.04.2019

9 Kwietnia

Wiosenny ogród w szkle - warsztaty florystyczne
Miejsce:
Racibórz
Godzina:
12:00
Data:
8.04.2019 do 12.04.2019
Wiosenny ogród w szkle - warsztaty florystyczne
Miejsce:
Racibórz
Godzina:
12:00
Data:
8.04.2019 do 12.04.2019
Wiosenny ogród w szkle - warsztaty florystyczne
Miejsce:
Racibórz
Godzina:
12:00
Data:
8.04.2019 do 12.04.2019
Wiosenny ogród w szkle - warsztaty florystyczne
Miejsce:
Racibórz
Godzina:
12:00
Data:
8.04.2019 do 12.04.2019
Wiosenny ogród w szkle - warsztaty florystyczne
Miejsce:
Racibórz
Godzina:
12:00
Data:
8.04.2019 do 12.04.2019

10 Kwietnia

Wiosenny ogród w szkle - warsztaty florystyczne
Miejsce:
Racibórz
Godzina:
12:00
Data:
8.04.2019 do 12.04.2019
Wiosenny ogród w szkle - warsztaty florystyczne
Miejsce:
Racibórz
Godzina:
12:00
Data:
8.04.2019 do 12.04.2019
Wiosenny ogród w szkle - warsztaty florystyczne
Miejsce:
Racibórz
Godzina:
12:00
Data:
8.04.2019 do 12.04.2019
Wernisaż Grażyny Czogały „U PASSIU SANTU. Obrzędy Wielkiego Tygodnia na Sycylii”
Miejsce:
Galeria OBOK przy RCI, ul.Długa 2
Godzina:
17:00
Data:
10.04.2019 do 10.04.2019
Wiosenny ogród w szkle - warsztaty florystyczne
Miejsce:
Racibórz
Godzina:
12:00
Data:
8.04.2019 do 12.04.2019
Wiosenny ogród w szkle - warsztaty florystyczne
Miejsce:
Racibórz
Godzina:
12:00
Data:
8.04.2019 do 12.04.2019
Kurs komputerowy INTERNET 55+
Miejsce:
Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
Godzina:
09:00
Data:
10.04.2019 do 10.04.2019
Konkurs wiedzy "Nela. Mała reporterka"
Miejsce:
Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
Godzina:
16:00
Data:
10.04.2019 do 10.04.2019
Klub Malucha: wielkanocny koszyk
Miejsce:
Filia nr 2 Ostróg, ul. Bielska 12
Godzina:
09:00
Data:
10.04.2019 do 10.04.2019

11 Kwietnia

Wiosenny ogród w szkle - warsztaty florystyczne
Miejsce:
Racibórz
Godzina:
12:00
Data:
8.04.2019 do 12.04.2019
Wiosenny ogród w szkle - warsztaty florystyczne
Miejsce:
Racibórz
Godzina:
12:00
Data:
8.04.2019 do 12.04.2019
Wiosenny ogród w szkle - warsztaty florystyczne
Miejsce:
Racibórz
Godzina:
12:00
Data:
8.04.2019 do 12.04.2019
Wiosenny ogród w szkle - warsztaty florystyczne
Miejsce:
Racibórz
Godzina:
12:00
Data:
8.04.2019 do 12.04.2019
Wiosenny ogród w szkle - warsztaty florystyczne
Miejsce:
Racibórz
Godzina:
12:00
Data:
8.04.2019 do 12.04.2019
Jakub Szamałek – spotkanie autorskie
Miejsce:
Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
Godzina:
18:00
Data:
11.04.2019 do 11.04.2019
Bajkoczytanie po angielsku
Miejsce:
Filia nr 2 Ostróg, ul. Bielska 12
Godzina:
16:45
Data:
11.04.2019 do 11.04.2019

12 Kwietnia

Wiosenny ogród w szkle - warsztaty florystyczne
Miejsce:
Racibórz
Godzina:
12:00
Data:
8.04.2019 do 12.04.2019
Wiosenny ogród w szkle - warsztaty florystyczne
Miejsce:
Racibórz
Godzina:
12:00
Data:
8.04.2019 do 12.04.2019
Wiosenny ogród w szkle - warsztaty florystyczne
Miejsce:
Racibórz
Godzina:
12:00
Data:
8.04.2019 do 12.04.2019
Wiosenny ogród w szkle - warsztaty florystyczne
Miejsce:
Racibórz
Godzina:
12:00
Data:
8.04.2019 do 12.04.2019
Wiosenny ogród w szkle - warsztaty florystyczne
Miejsce:
Racibórz
Godzina:
12:00
Data:
8.04.2019 do 12.04.2019

13 Kwietnia

Jarmark Wielkanocny - występy artystyczne
Miejsce:
Rynek
Godzina:
15:00
Data:
13.04.2019 do 14.04.2019
Jarmark Wielkanocny - występy artystyczne
Miejsce:
Rynek
Godzina:
15:00
Data:
13.04.2019 do 14.04.2019
Raciborski Klub Fantastyki „Bastion”
Miejsce:
Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
Godzina:
15:00
Data:
13.04.2019 do 13.04.2019

14 Kwietnia

Finał Powiatowego Konkursu na Ozdobę Wielkanocną oraz otwarcie wystawy pokonkursowej
Miejsce:
Muzeum, ul. Gimnazjalna 1
Godzina:
15:00
Data:
14.04.2019 do 14.04.2019
Jarmark Wielkanocny - występy artystyczne
Miejsce:
Rynek
Godzina:
15:00
Data:
13.04.2019 do 14.04.2019
Jarmark Wielkanocny - występy artystyczne
Miejsce:
Rynek
Godzina:
15:00
Data:
13.04.2019 do 14.04.2019

16 Kwietnia

Klub Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu: spotkanie z Weroniką Żymełką
Miejsce:
Filia nr 2 Ostróg, ul. Bielska 12
Godzina:
16:30
Data:
16.04.2019 do 16.04.2019

17 Kwietnia

Klub Książki dla Dzieci
Miejsce:
Eureka-Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Kasprowicza 12
Godzina:
16:00
Data:
17.04.2019 do 17.04.2019
Klub Malucha: język angielski
Miejsce:
Filia nr 2 Ostróg, ul. Bielska 12
Godzina:
16:00
Data:
17.04.2019 do 17.04.2019

18 Kwietnia

Spotkanie z Mistrzem Świata w Siatkówce Mateuszem Bieńkiem
Miejsce:
Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
Godzina:
16:00
Data:
18.04.2019 do 18.04.2019

23 Kwietnia

„Autyzm-wiem i rozumiem”-wernisaż wystawy pokonkursowej
Miejsce:
Galeria GAWRA, ul. Kasprowicza 12
Godzina:
16:00
Data:
23.04.2019 do 23.04.2019

24 Kwietnia

Dyskusyjny Klub Książki
Miejsce:
Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
Godzina:
16:30
Data:
24.04.2019 do 24.04.2019

25 Kwietnia

Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży
Miejsce:
Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
Godzina:
16:00
Data:
25.04.2019 do 25.04.2019
Sri Lanka-slajdowisko podróżnicze
Miejsce:
Filia nr 10 Markowice, ul. Jordana 6
Godzina:
16:30
Data:
25.04.2019 do 25.04.2019
Sri Lanka-slajdowisko podróżnicze
Miejsce:
Filia nr 10 Markowice, ul. Jordana 6
Godzina:
16:30
Data:
25.04.2019 do 25.04.2019
Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży
Miejsce:
Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
Godzina:
16:00
Data:
25.04.2019 do 25.04.2019

26 Kwietnia

Światowy Dzień Książki- powiatowy turniej szkół podstawowych
Miejsce:
Eureka-Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Kasprowicza 12
Godzina:
09:00
Data:
26.04.2019 do 26.04.2019
Pograjmy razem! Klub Gier Planszowych
Miejsce:
Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
Godzina:
15:00
Data:
26.04.2019 do 26.04.2019
Zrobione w domu – pokazane w bibliotece
Miejsce:
Filia nr 8, ul. Żorska 2
Godzina:
16:00
Data:
26.04.2019 do 26.04.2019
Światowy Dzień Książki- powiatowy turniej szkół podstawowych
Miejsce:
Eureka-Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Kasprowicza 12
Godzina:
09:00
Data:
26.04.2019 do 26.04.2019
Pograjmy razem! Klub Gier Planszowych
Miejsce:
Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
Godzina:
15:00
Data:
26.04.2019 do 26.04.2019

27 Kwietnia

Popiół i diament - konkurs wiedzy
Miejsce:
Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
Godzina:
10:00
Data:
27.04.2019 do 27.04.2019
Fantastyczny Klub Książki
Miejsce:
Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
Godzina:
16:00
Data:
27.04.2019 do 27.04.2019

29 Kwietnia

Budżet Obywatelski-poradnik wnioskodawcy
Miejsce:
Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
Godzina:
17:00
Data:
29.04.2019 do 29.04.2019
Budżet Obywatelski-poradnik wnioskodawcy
Miejsce:
Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
Godzina:
17:00
Data:
29.04.2019 do 29.04.2019

30 Kwietnia

Moniuszko - konkurs plastyczny
Miejsce:
RCK Raciborski Dom Kultury (ul. Chopina 21)
Godzina:
08:00
Data:
30.04.2019 do 30.04.2019

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H