Strona główna Kultura i sport Kalendarium imprez

Wydarzenia w dniu: 04 lipiec 2020

31 numer Almanachu - spotkanie promocyjne w ogrodzie Strzechy

Miejsce:
RCK DK STRZECHA (ul. Londzina 38)
Godzina:
19:00
Data:
2020-07-04 do 2020-07-04

Tak, to prawda! Przed nami pierwsze po bardzo długiej przerwie spotkanie na żywo! Na pierwszy ogień idzie najnowszy 31 numer ALMANACHU PROWINCJONALNEGO! To będzie 4 lipca, w ogrodzie Domu Kultury „Strzecha”.

Zachęcamy do spotkania z redaktorami i autorami półrocznika, który wchodzi w drugie piętnastolecie. ALMANACH w ciągu wielu lat współpracy pozyskał sobie uwagę wiernych czytelników oraz udział wielu znakomitych pisarzy, poetów i tłumaczy. W najnowszym numerze do tej stawki dołączył jeden z najwybitniejszych polskich historyków, prof. Andrzej Nowak. 

W spotkaniu promocyjnym, które po raz pierwszy, z powodów pandemii, odbędzie się bez wybitnego autora z zewnątrz, wezmą udział: Anna Jegerska-Michalska, Jerzy Dębina, Jacek Molęda oraz współtwórca półrocznika, Janusz Nowak. Gospodarzami spotkania będą – Joanna Maksym-Benczew, dyrektor RCK oraz Marek Rapnicki, redaktor naczelny naszego pisma.

Muzycznie umili nam ten wieczór recital Joanny Skowyry, która wykona utwory w aranżacji Adama Jarzmika.

Przyjdź, posłuchaj, zabierz do domu pismo, które jest jednym z artystycznych znaków firmowych Raciborza w Polsce!

31 numer Almanachu Prowincjonalnego został wydany dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H