Strona główna Kultura i sport Kalendarium imprez

Wydarzenia w dniu: 29 październik 2020

Wystawa „Drzewa” Piotra Sochy

Miejsce:
Galeria Gawra, ul. Kasprowicza 12
Godzina:
10:00
Data:
2020-10-05 do 2020-10-29
Odwiedź niezwykły świat drzew. Zobacz, kto w nich mieszka, kto je zjada, kto przenosi ich nasiona. Obejrzyj te najwyższe, najstarsze i najgrubsze. Spotkaj enty, Adama i Ewę, Robin Hooda i Buddę. Przyjrzyj się pracy drwala i zobacz, jakie budowle, instrumenty i wehikuły można zrobić z drewna. Poznaj drzewo życia, drzewo ludojada i święty figowiec. Zajrzyj do lasu. Zapuść się w puszczę. Galeria GAWRA zaprasza na wystawę ilustracji Piotra Sochy z tekstami Wojciecha Grajkowskiego. Wystawę można oglądać w godzinach otwarcia biblioteki przy ul. Kasprowicza 12.Galeria - Drzewa

Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży - ODWOŁANE

Miejsce:
Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
Godzina:
16:00
Data:
2020-10-29 do 2020-10-29
Dobra książka, herbata i ciekawa dyskusja. Lektura na październik: Z. Miłoszewski "Domofon" Do paskudnego bloku na Bródnie wprowadza się dwoje młodych ludzi, świeżo poślubieni Agnieszka i Robert, którzy przyjechali do stolicy z prowincji, by zacząć lepsze życie. Ich pierwszy dzień w nowym miejscu nie zaczyna się jednak zbyt dobrze: na zalanej krwią klatce schodowej leży człowiek bez głowy... Ale to dopiero początek koszmaru. Groza narasta, aż w końcu blok dosłownie zamyka się, więżąc wewnątrz bezradnych mieszkańców. Czy to tylko zbiorowa histeria, czy też działa ciążąca na tym miejscu klątwa?   UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA-OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE ZAPISY!

Zrobione w domu pokazane w bibliotece - ODWOŁANE

Miejsce:
Filia nr 8, ul. Żorska 2
Godzina:
16:00
Data:
2020-10-29 do 2020-10-29
Zapraszamy wszystkich pasjonatów rękodzieła do zaprezentowania swoich prac – na spotkaniu w bibliotece można pochwalić się swoimi dziełami, podpatrzyć nowe pomysły i porozmawiać miło przy filiżance kawy.   UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA-OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE ZAPISY!

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H