Projekty i inwestycje unijne
  • Język migowy
  • BIP
Strona główna/Dla Mieszkańców/Zadania zrealizowane w ramach inicjatywy lokalnej/2016 - Runda zasadnicza XX sezonu rozgrywek Raciborskiej (..)

2016 - Runda zasadnicza XX sezonu rozgrywek Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej

Nazwa zadania:
"Runda zasadnicza XX sezonu rozgrywek Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej"

Miejsce realizacji:
Sala gimnastyczna SP 18, ul. Ocicka 52
Sala gimnastyczna G 3, ul. Żorska 2

Okres realizacji:
20.10.2016 r. - 29.12.2016 r.

Wartość zadania w zaokrągleniu do tys. zł:
5 000,00 zł

Główny cel:
Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

Na podstawie wniosku złożonego przez mieszkańców Raciborza zrzeszonych w Raciborskiej Lidze Piłki Siatkowej, reprezentowanych przez p. Pawła, p. Wiesława i p. Bolesława, w dniach 20.10.2016 r. - 29.12.2016 r., miała miejsce realizacja zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej pod nazwą "Runda zasadnicza XX sezonu rozgrywek Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej".

Mieszkańcy Raciborza, a konkretniej mieszkańcy pasjonujący się piłką siatkową zrzeszeni w Raciborskiej Lidze Piłki Siatkowej, przygotowali zapowiedzi, opisy i protokoły na stronie internetowej rlps.com.pl, przygotowywali i sprzątali sale, w których odbywały się mecze eliminacyjne, a także i protokołowali mecze.

Miasto Racibórz reprezentowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji opłaciło wynajem sal gimnastycznych w Szkole Podstawowej nr 18 oraz w Gimnazjum nr 3, gdzie odbywały się mecze oraz zleciło sędziowanie meczów.

Realizacja zadania z pewnością przyczyniła się do upowszechnienia kultury fizycznej wśród mieszkańców Raciborza oraz do wzmocnienia więzi społecznych grona siatkarzy.

15 zdjęć

Runda zasadnicza XX sezonu rozgrywek Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej

Zdjęcia przedstawiające uczestników rundy zasadniczej XX sezonu Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej
do góry