Projekty i inwestycje unijne
  • Język migowy
  • BIP
Strona główna/Urząd/Aktualności/Wiadomości Urzędu Miasta/Pleśna gotowa na przyjęcie turystów

Pleśna gotowa na przyjęcie turystów

2022-05-31
Pleśna gotowa na turystów
Pleśna gotowa na turystów

Rozstawienie obozowiska, bieżące remonty i naprawy sanitariatów, wyposażenie kuchni w nowy sprzęt, uporządkowanie i wyrównanie terenu – tę pracę, w minionym tygodniu, wykonali wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rudach, pod czujnym okiem swoich wychowawców, którzy w tym roku pomogli w przygotowaniu miejskiego obozu w Pleśnej na sezon turystyczny.

Dziękuję wychowankom Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rudach którym kieruje dyrektor Rafał Lazar za nieocenioną pomoc w rozłożeniu obozu i przygotowaniu obozowiska na przyjęcie gości! – tak za wykonaną wolontarystycznie pracę dziękuje wiceprezydent Raciborza Dawid Wacławczyk. - Przypominam, że w tym roku obozowisko znów jest dostępne dla wszystkich chętnych! Tym, którzy nie mają jeszcze planów wakacyjnych polecam ostatnie ciche i spokojne miejsce nad Bałtykiem, w dodatku dostępne w wyjątkowo atrakcyjnej cenie…Są jeszcze wolne miejsca na dotychczasowych turnusach, przy czym właśnie pojawiły się w sprzedaży dwa dodatkowe turnusy dla wszystkich chętnych! Po raz kolejny całymi rodzinami, lub paczką przyjaciół będziecie mogli doświadczyć błogości lasu i bliskości morza! – zachęca prezydent Wacławczyk.


Obozowisko w Pleśnej jest już gotowe na przyjęcie pierwszych gości. Pierwsze rezerwacje mamy już na 11 czerwca. Tygodniowe turnusy z wyżywieniem ruszają 25 czerwca. Są jeszcze wolne miejsca. O tym jak wygląda tegoroczna oferta wypoczynku w Pleśnej pisaliśmy tutaj.

do góry