• Język migowy
  • BIP
Strona główna/Urząd/Aktualności/Wiadomości Urzędu Miasta/Spotkanie ze specjalistą od strategii marketingowych w (..)

Spotkanie ze specjalistą od strategii marketingowych w Raciborskiej Piwnicy

2021-06-11

 

Po wielu miesiącach izolacji, spotkań online i setkach godzin, podczas których widzieliśmy się tylko na ekranach komputerów czas wrócić do spotkań na żywo. Zapraszamy na spotkanie z Dawidem Pastorem, specjalistą od strategii marketingowych i mediów społecznościowych, które odbędzię się 24 czerwca 2021 r. (czwartek) w godzinach 19:00-20:30 w pubie Raciborska Piwnica.

 

Ostatnie miesiące były dziwne dla nas wszystkich - nie tylko prywatnie, ale i biznesowo. Niemal wszystkie branże wyglądają dziś inaczej niż kilkanaście miesięcy temu. Restrykcje i ograniczenia stopniowo są wycofywane, więc uznaliśmy, że to odpowiedni moment, by spotkać się na żywo i omówić zmiany, które pandemia spowodowała w marketingu. Omówimy je na konkretnych przykładach.

Uczestnicy prelekcji poznają odpowiedź na następujące pytania:

  • Jak pandemia zmieniła marketing? 
  • Od czego zacząć budować swoją markę w internecie? 
  • Które kanały komunikacji wybrać? 
  • Czy warto skupiać się na Social Media?


Dawid Pastor
 - od 8 lat związany z marketingiem, współpracuje z dużymi ogólnopolskimi markami jak również z małymi, lokalnymi przedsiębiorcami. Wywodzi się z branży start-upowej, od 5 lat realizuje prelekcje i szkolenia dotyczące marketingu. Praktyk oraz maniak cyferek, widzi działania jak klocki, które należy połączyć, żeby zbudować coś imponującego. Obecnie jest właścicielem Black Strategy i Marketing Strategic Managerem w fireup.pro. Specjalizuje się w strategiach marketingowych i mediach społecznościowych.

do góry