• Język migowy
 • BIP
Strona główna/Urząd/Aktualności/Wiadomości Urzędu Miasta/Ważny komunikat szpitala dotyczący szczepień

Ważny komunikat szpitala dotyczący szczepień

2021-06-16

Z uwagi na znikome zainteresowanie rejestracją telefoniczną na szczepienie szpital informuje, że od 01 lipca 2021 roku nie będzie już możliwości rejestracji telefonicznej pod numerami:

32 755 5002
32 755 5003

Rejestracji na szczepienie należy dokonywać pod ogólnopolski numer 989bądź przez stronę pacjent.gov.pl Drugie dawki szczepionek będą realizowane w dniu zapisanym na karteczce, którą otrzymuje każda zaszczepiona osoba pierwszą dawką w danym punkcie szczepień.

W tym dniu należy zgłosić się do:

 • 1. Powszechnego Punktu Szczepień przy ul. Wileńskiej 6 w godzinach od 15.00 do 20.30 w dniach od poniedziałku do piątku
 • 2. Punktu Szczepień przy ul. Gamowskiej 3 w godzinach od 08.00 do 11.00, w soboty i niedziele chyba że wcześniej otrzymają Państwo sms-a ze zmianą daty bądź godziny szczepienia.

W celu zmiany daty drugiej dawki szczepienia,tylko i wyłącznie,w sytuacjach nadzwyczajnych prosimy o kontakt na email: szczepieniacovid@szpital- raciborz.org


Wymagane dokumenty:

 • Wysyłając zgłoszenie należy wypisać formularz zgłoszenia oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

  pobierz

  Następnie do każdego zgłoszonego pacjenta oddzwoni Pani z punktu szczepień z ustalonym terminem i godziną szczepienia.

 • W dniu zgłoszenia się na szczepienie w budynku Poradni Chorób Zakaźnych przy ul. Gamowskiej w Raciborzu zaleca się posiadanie ze sobą wypełnionego już kwestionariusza szczepienia wraz z oświadczeniem.

  pobierz

 • Osoby które zgłaszają się telefonicznie dodatkowo musza mieć ze sobą zgodę na przetwarzanie danych.

  pobierz

W sprawach stricte merytorycznych dotyczących zaszczepienia się ze względu na różne wątpliwości dot. zdrowia należy kontaktować się z koordynatorami ds. szczepień:

dr Teresa Lubszczyk

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

tel. 32 755 53 80

 

 

do góry