Projekty i inwestycje unijne
  • Język migowy
  • BIP
Strona główna/Rewitalizacja/Aktualności/Dzwońcie, łączcie się online, przychodźcie! Pomożemy (..)

Dzwońcie, łączcie się online, przychodźcie! Pomożemy w zgłoszeniu Waszych projektów

2022-07-22
 

 Prace nad Gminnym Programem Rewitalizacji dla Miasta Racibórz do roku 2030 (GPR) są nadal w toku! Za nami już spotkania warsztatowe za udział w których jesteśmy Wam - mieszkańcom Raciborza - bardzo wdzięczni. Ich celem było zachęcenie Was do wypracowania pomysłów na wiązki projektów, które należałoby podjąć w obszarze rewitalizacji miasta Racibórz. W trakcie naszych spotkań wybrzmiało wiele ciekawych pomysłów i planów.

Teraz jest czas na działanie!
Zachęcamy do zgłaszania istotnych z punktu widzenia prezentowanych przez Państwa lokalnych wspólnot i środowisk pomysłów na Kartach Projektów Rewitalizacyjnych. Macie na to czas tylko do 5 września!

Jeśli macie pomysł ale nie jesteście pewni jak się zabrać za jego spisanie, przygotowanie karty projektu… służymy pomocą. Zapraszamy do odwiedzenia Wydziału Rozwoju Urzędu Miasta ( III piętro). tel.: 32 755 0633 e-mail: rozwoj@um.raciborz.pl

Dodatkowo w każdą środę o godz. 16:00 prowadzimy konsultacje online, w trakcie których mają Państwo możliwość porozmawiania z ekspertami oraz wspólnego wypracowania projektu rewitalizacyjnego.

Link do spotkania, na platformie Zoom:
https://us06web.zoom.us/j/84686670875?pwd=V3hOb3F1bmJ2WUFiRTlTZytZL3lHQT09
Identyfikator spotkania: 846 8667 0875
Kod dostępu: 571424

Sporą dawkę informacji znajdziecie także na naszej stronie internetowej www.raciborz.pl w zakładce rewitalizacja.

Chcemy, aby Gminny Program Rewitalizacji dla Miasta Racibórz do roku 2030 był opracowywany przy jak najszerszym udziale mieszkańców, przedsiębiorców, właścicieli nieruchomości, przedstawicieli organizacji pozarządowych, osób reprezentujących instytucje kultury, edukacji i sportu.

Jesteśmy przekonani, że  stworzony wspólnymi siłami pakiet projektów rewitalizacji i ich  wdrażanie w nadchodzących latach przyczyni się do rozwoju Raciborza.

Nie bez znaczenia jest fakt, że wpisanie zadania do Gminnego Programu Rewitalizacji umożliwi projektodawcom ubieganie się w przyszłości o środki zewnętrzne.

Jest o co zabiegać! ZrewitalizujMy wspólnie Racibórz.

 

do góry