do góry
Strona główna Urząd Aktualności Wiadomości Urzędu Miasta
12 Październik 2017
kategoria:
Wiadomości i wydarzenia
 

Są mistrzami w swojej dziedzinie. Treningom poświęcają dużą część swojego wolnego czasu. Charakteryzuje ich: wytrwałość, dążenie do celu, duża samoświadomość i motywacja wewnętrzna, która w dużej mierze decyduje o tym, czy są w stanie ciężko trenować i doskonalić się. Dzięki tym cechom osiągają mistrzostwo. 48 raciborskim sportowcom prezydent Mirosław Lenk przyznał stypendia na okres czwartego kwartału 2017 roku. Pełna lista stypendystów wraz z wysokością rat miesięcznych oraz osiągniętymi wynikami sportowymi znajduje się poniżej. Gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów!

1.Agnieszka Król MKZ „Unia” Racibórz I miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów, 600 zł
2.Paula Kozłow MKZ „Unia” Racibórz I miejsce – Puchar Polski Seniorów, 600 zł
3.Grzegorz Wanke MKZ „Unia” Racibórz II miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów, 500 zł
4.Agata Walerzak MKZ „Unia” Racibórz II miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów, 500 zł 
5.Mateusz Demianiuk SKSG „Odra” Racibórz II miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów, 500 zł
6.Kacper Wieczorek MKS-SMS „Victoria” Racibórz III miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów, 400 zł 
7.Agata Tatar LKS „Dąb” Brzeźnica III miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów, 400 zł 
8.Nikol Chluba LKS „Dąb” Brzeźnica III miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów, 400 zł 
9.Arkadiusz Gucik MKZ „Unia” Racibórz III miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów, 400 zł
10.Dawid Ersetic MKZ „Unia” Racibórz III miejsce – Puchar Polski Seniorów, 400 zł 
11.Mateusz Kampik LKS „Dąb” Brzeźnica III miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów, 400 zł 
12.Remigiusz Waśkowski LKS „Dąb” Brzeźnica II miejsce - Puchar Polski Młodzieżowców, 400 zł 
13.Krzysztof Bańczyk MKZ „Unia” Racibórz II miejsce – Puchar Polski Młodzieżowców, 400 zł 
14.Mateusz Szewczuk MKZ „Unia” Racibórz I miejsce – Puchar Polski Juniorów, 400 zł 
15.Patryk Ołenczyn LKS „Dąb” Brzeźnica I miejsce – Mistrzostwa 400 zł Polski Juniorów
16.Oliwia Mosek MKS-SMS „Victoria” Racibórz I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, 400 zł 
17.Jakub Wituszyński MKS-SMS „Victoria” Racibórz I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów, 400 zł
18.Mateusz Zając MKS-SMS „Victoria” Racibórz I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów, 400 zł
19.Wiktoria Poznakowska MKS-SMS „Victoria” Racibórz I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, 400 zł
20.Maja Wygnał MKS-SMS „Victoria” Racibórz I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, 400 zł 
21.Paulina Wojtaszewska MKS-SMS „Victoria” Racibórz I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, 400 zł 
22.Anna Karczmarzyk MKS-SMS „Victoria” Racibórz I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów, 400 zł 
23.Julia Bura MKS-SMS „Victoria” Racibórz I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów, 400 zł 
24.Katarzyna Zarembik MKS-SMS „Victoria” Racibórz I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów, 400 zł 
25.Jarosław Lesik MKS-SMS „Victoria” Racibórz I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów, 400 zł 
26.Miłosz Mencel MKS-SMS „Victoria” Racibórz I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów, 400 zł
27.Krzysztof Turski MKS-SMS „Victoria” Racibórz I miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, 400 zł 
28.Filip Petrończak MKZ „Unia” Racibórz I miejsce – Puchar Polski Juniorów, 400 zł
29.Kamil Czarnecki MKZ „Unia” Racibórz I miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, 400 zł
30.Jakub Majdański MKZ „Unia” Racibórz I miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, 400 zł 
31.Magdalena Modrzejewska MKS-SMS „Victoria” Racibórz I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów, 400 zł
32.Anna Szyjka MKS-SMS „Victoria” Racibórz II miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów, 300 zł
33.Natalia Węglarz MKS-SMS „Victoria” Racibórz II miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów, 300 zł 
34.Dawid Bubak MKS-SMS „Victoria” Racibórz II miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów, 300 zł 
35.Arsen Mkrtchyan MKZ „Unia” Racibórz II miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, 300 zł
36.Tomasz Wawrzyńczyk MKZ „Unia” Racibórz II miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, 300 zł
37.Weronika Szewczyk MKZ „Unia” Racibórz II miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów, 300 zł 
38.Piotr Stolarczyk MKZ „Unia” Racibórz II miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, 300 zł 
39.Filip Świerczewski MKZ „Unia” Racibórz I miejsce – Puchar Polski Kadetów, 300 zł
40.Szymon Dziuba MKS-SMS „Victoria” Racibórz III miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów, 200 zł
41.Marta Kasprowicz MKS-SMS „Victoria” Racibórz III miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, 200 zł 
42.Gracjan Głogiewicz MKZ „Unia” Racibórz III miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, 200 zł
43.Natalia Duksa MKZ „Unia” Racibórz III miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, 200 zł
44.Kamil Zakrzewski MKZ „Unia” Racibórz III miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży,200 zł
45.Jakub Otulak MKZ „Unia” Racibórz II miejsce – Puchar Polski Kadetów,200 zł
46.Mariusz Tochwin MKZ „Unia” Racibórz III miejsce – Puchar Polski Kadetów,100 zł
47.Krzysztof Prasek MKZ „Unia” Racibórz III miejsce – Puchar Polski Kadetów,100 zł
48.Julia Basińska MKZ „Unia” Racibórz III miejsce – Puchar Polski Kadetów,100 zł

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H