Strona główna Urząd Aktualności Wiadomości Urzędu Miasta
27 Lipiec 2020
kategoria:
Wiadomości i wydarzenia
Bezpieczny SkatePark - spotkanie w Raciborzu już 3 sierpnia
Bezpieczny SkatePark - spotkanie w Raciborzu już 3 sierpnia

Trwające warsztaty Extreme City na raciborskim skateparku pokazują, że rolkarzy, deskorolkarzy oraz miłośników hulajnóg i rowerów BMX chcących doskonalić swoje umiejętności nie brakuje. Niestety nie brakuje też przykładów lekkomyślności: jazda bez kasku, przecenianie swoich umiejętności, brak ostrożności, a czasem wprowadzanie na teren skate parku małych dzieci i uczenie ich tam jazdy na rowerku. Przykłady niebezpiecznych i nieodpowiedzialnych zachowań można mnożyć. Co zrobić, aby było bezpieczniej?

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach prowadzi kampanię edukacyjno-informacyjną pn. „Bezpieczny sk8park”, której  głównym celem jest edukacja i poprawa bezpieczeństwa użytkowników skateparków oraz pumptrucków i innych miejsc przystosowanych do ekstremalnej jazdy na rowerach, hulajnogach, deskorolkach czy łyżworolkach. Jedna z odsłon kampanii będzie miała miejsce w Raciborzu. Razem z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zachęcamy do udziału w spotkaniu. Już w najbliższy poniedziałek 3 sierpnia w godzinach 16.00 – 17.00 na Skateparku ul. Zamkowa Ośrodek Sportu i Rekreacji.

 

 Wojewódzka Policji w Katowicach, Urząd Miasta Racibórz oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu organizują spotkanie pn. „Bezpieczny sk8park” odbędzie się w terminie 3 sierpnia 2020 r. w godzinach 16.00 – 17.00 na Skateparku ul. Zamkowa Ośrodek Sportu i Rekreacji.

kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf PLAKAT_TABLICANowy.pdf 20-07-27 13:16 3.54MB pobierz plik: PLAKAT_TABLICANowy.pdf
pdf Plakat zaproszenie.pdf 20-07-27 13:16 6.59MB pobierz plik: Plakat zaproszenie.pdf

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H