Ostatnia sesja Młodzieżowej Rady Miasta w kadencji 2023-2025
W dniu 1 października w Sali Kolumnowej Urzędu Miasta Racibórz odbyła się ostatnia sesja Młodzieżowej Rady Miasta Racibórz w kadencji 2023-2025. Spotkanie to stanowiło podsumowanie działalności młodych radnych, którzy przez cały okres swojej kadencji aktywnie uczestniczyli w życiu społecznym miasta, reprezentując interesy lokalnej młodzieży. Podczas sesji zostały wręczone symboliczne podziękowania za wkład w życie społeczności lokalnej i aktywne uczestnictwo w samorządzie lokalnym
W sesji wzięli udział Wiceprezydent Michał Kuliga, Przewodniczący Rady Miasta Mirosław Lenk, radny powiatowy Artur Wierzbicki oraz urzędnicy odpowiedzialni za sprawy młodzieży.