Strona główna/Urząd/Aktualności/Wiadomości Urzędu Miasta/Ostatnia sesja Młodzieżowej Rady Miasta w kadencji (..)

Ostatnia sesja Młodzieżowej Rady Miasta w kadencji 2023-2025

2025-10-01

W dniu 1 października w Sali Kolumnowej Urzędu Miasta Racibórz odbyła się ostatnia sesja Młodzieżowej Rady Miasta Racibórz w kadencji 2023-2025. Spotkanie to stanowiło podsumowanie działalności młodych radnych, którzy przez cały okres swojej kadencji aktywnie uczestniczyli w życiu społecznym miasta, reprezentując interesy lokalnej młodzieży. Podczas sesji zostały wręczone symboliczne podziękowania za wkład w życie społeczności lokalnej i aktywne uczestnictwo w samorządzie lokalnym

W sesji wzięli udział Wiceprezydent Michał Kuliga, Przewodniczący Rady Miasta Mirosław Lenk, radny powiatowy Artur Wierzbicki oraz urzędnicy odpowiedzialni za sprawy młodzieży. 

 

31 zdjęć

Ostatnia sesja Młodzieżowej Rady Miasta w kadencji 2023-2025

do góry