Strona główna Urząd Aktualności Wiadomości Urzędu Miasta
02 Czerwiec 2020
kategoria:
Wiadomości i wydarzenia
Sesja Rady Miasta stacjonarnie ale z zachowaniem reżimu
Sesja Rady Miasta stacjonarnie ale z zachowaniem reżimu

Już jutro o 15.00 odbędzie się sesja Rady Miasta zwołana w trybie nadzwyczajnym na wniosek Prezydenta Miasta. Obrady odbędą się stacjonarnie w Sali Kolumnowej Urzędu Miasta, jednak z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego i dystansu społecznego. Osobom zainteresowanym obradami polecamy oglądanie transmisji online.


Wejście na salę obrad możliwe będzie tylko w maseczce i po uprzedniej obligatoryjnej dezynfekcji rąk. Radni rozsadzeni zostaną w sali kolumnowej co drugie miejsce zachowując dystans szachownicy t.j. obok i za plecami siedzącego zachowane zostanie wolne miejsce. Na sali kolumnowej oprócz radnych obecny będzie jedynie prezydent miasta. Pozostali będą uczestniczyć w obradach w sali błękitnej urzędu z możliwością śledzenia transmisji na żywo oraz możliwością przejścia na salę obrad w sytuacji udzielonego głosu.

Z uwagi na zasady reżimu sanitarnego i zachowanie dystansu społecznego, a także fakt transmitowania sesji on-line - publiczności zalecamy skorzystanie z transmisji na naszej stronie: http://raciborz.esesja.pl/

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H