Zbiórka Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego
Urząd Miasta Racibórz serdecznie zaprasza do udziału w akcji proekologicznej. Już 16 maja 2026 r. przeprowadzona zostanie kolejna Zbiórka Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego.
Zachęcamy mieszkańców do skorzystania z tej okazji i oddania niepotrzebnych urządzeń w sposób bezpieczny i zgodny z zasadami ochrony środowiska. Przekazując zużyty sprzęt do punktów zbiórki, przyczyniamy się do ograniczenia ilości odpadów, które mogłyby trafić do środowiska, a tym samym dbamy o nasze miasto i przyszłe pokolenia.
Zbiórka będzie prowadzona w godzinach 8:00 – 15:00 w dwóch lokalizacjach:
-
Centrum: plac obok hipermarketu E.Leclerc
-
Ostróg: plac parkingowy naprzeciwko kościoła
Przypominamy, że na oficjalnej stronie miasta dostępna jest praktyczna pomoc dla każdego mieszkańca. Wystarczy odwiedzić stronę https://www.raciborz.pl/dla_mieszkancow/gospodarka_odpadami. Wpisując nazwę dowolnego przedmiotu, szybko dowiedzą się Państwo, do którego pojemnika powinien on trafić lub gdzie można go zutylizować.
| Format | Data publikacji / aktualizacji | Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) | Pobierz | Zobacz |
|---|---|---|---|---|
| Kategoria: Aktualności | ||||
| 2026-04-23 |
Plakat zbiórka.pdf
ilość pobrań: 59
|
Plakat zbiórka.pdf 99.49KB | zobacz | |