Poznaj terminy zapłaty opłat rocznych z tyt. przekształcenia prawa użytkowania wieczystego
Strona główna Invest in Raciborz Aktualności gospodarcze
07 Czerwiec 2018
kategoria:
Aktualności Gospodarcze
 

Forum Gospodarcze w Raciborzu to przede wszystkim eksperci, którzy o biznesie potrafią powiedzieć bardzo wiele i jeszcze więcej. Wśród zaproszonych prelegentów znalazły się takie osobistości jak: 

Janusz Khal – Konsul honorowy Danii, Finlandii i Islandii oraz Prezes South Poland Cleantech Cluster, (www.spcleantech.com) i centrum skandynawskiego biznesu, NordiHouse w Krakowie. Urodził się w Krakowie, ale po 35 latach pobytu w Danii rozpoczął pracę w Polsce jako konsultant dla firm nordyckich wchodzących na rynek polski. Jest ekonomistą, absolwentem Copenhagen Business School. Jako członek 5 osobowego Komitetu Sterującego uczestniczy z ramienia Komisji Europejskiej w pracach nad nową perspektywą finansową 2021-2027 w zakresie „Umiejętności na rzecz inteligentnej specjalizacji przemysłowej i transformacji cyfrowej” reprezentuje także Komisję Europejską w sprawach związanych z polityką klastrową (Chiny, Ukraina).

Stefania Koczar-Sikora – zastępca dyrektora Wydziału Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. Odpowiedzialna za programowanie i procesy ewaluacji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego oraz nadzór nad planowaniem społeczno-gospodarczym. Posiada doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze środków europejskich od 2002 roku.

Przemysław Jedlecki – Przemysław Jedlecki, dziennikarz i redaktor katowickiej Gazety Wyborczej, redaktor naczelny kwartalnika Miasta Idei, pomysłodawca i realizator warsztatów oraz debat z cyklu "Miasta Idei". Z wykształcenia jest ekonomistą i politologiem. Ukończył Uniwersytet Śląski w Katowicach. Specjalizuje się w tematyce miejskiej i politycznej. W Gazecie Wyborczej pracuje od 2000 roku. Mieszka w Katowicach.  

Piotr Lutek - Absolwent Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie i Marketing. Menadżer marketingu, wykładowca i trener w zakresie zarządzania marką. Od 2007 roku założyciel i Prezes Zarządu Synergia Sp. z o.o., firmy doradczej specjalizującej się w markach miejsc, ale także produktów i usług. Prowadził kilkanaście projektów markowych dla miast i regionów z terenu całej Polski.

 

 

(zdjęcie Janusza Kahla za http://visegradsummerschool.org/experts/janusz-kahl)

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H