Projekty i inwestycje unijne
  • Język migowy
  • BIP
Strona główna/Invest in Raciborz/Aktualności gospodarcze/Forum Gospodarcze już 6 kwietnia

Forum Gospodarcze już 6 kwietnia

2016-03-30
 

 6 kwietnia w Pałacyku Myśliwskim Rafako będzie mieć ważne wydarzenie dla naszej lokalnej gospodarki. Organizowane jest Forum Gospodarcze pod hasłem „Zainwestuj w Raciborzu”.

 

Informacje o naszym forum znalazły się na stronie PAIiIZ w wresji polskojęzycznej (adres strony http://www.paiz.gov.pl/20160406/forum_gospodarcze_raciborz#)

i anglojęzycznej (na stronie http://www.paiz.gov.pl/20160406/economic_forum_raciborz).

Podczas wydarzenia zaprezentowane będą tereny inwestycyjne, przedstawiona zostanie oferta dla chętnych do inwestowania w mieście. Przewidziana jest również wizyta w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym na naszej strefie gospodarczej. Raciborskie forum zaszczyci swoją obecnością także Członek Zarządu ds. Strategii Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych. 

 

Raciborskie forum objęte jest patronatem Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych - informacje o patronatach PAIiIZ znaleźć można na stronie http://www.paiz.gov.pl/o_agencji/patronaty.

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych z siedzibą w Warszawie to jeden z filarów polskiej promocji gospodarczej na świecie. W statucie tej instytucji zapisano, że jej celem jest: „Promocja Polski i regionów Polski w świecie, ze szczególnym uwzględnieniem promocji polskiej gospodarki, towarów, firm i marek oraz napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych do Polski”. Agencja organizuje różnego rodzaju misje handlowe, sympozja, fora gospodarcze, a także pomaga polskim przedsiębiorcom w lokowaniu ich inwestycji poza granicami naszego kraju.  

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych z siedzibą w Warszawie to jeden z filarów polskiej promocji gospodarczej na świecie.

do góry