Projekty i inwestycje unijne
  • Język migowy
  • BIP

Konkurs na najlepszy biznesplan

2023-10-03

Miasto Racibórz już po raz ósmy organizuje konkurs dla osób z ciekawymi pomysłami na biznes. Swoje biznesowe koncepty zgłaszać można do 19 listopada. W tym roku nagroda główna wynosi 7000 zł.

Konkurs na najlepszy biznesplan

W konkursie mogą wziąć udział przedsiębiorcy, prowadzący działalność gospodarczą w Raciborzu (sektor MŚP), a także osoby które dopiero chcą zacząć przygodę z własnym biznesem – mieszkańcy Raciborza oraz uczniowie i studenci raciborskich szkół i uczelni. Celem Konkursu jest wybór najciekawszych pomysłów na prowadzenie działalności gospodarczej. Wszyscy uczestnicy konkursu mają możliwość skorzystania z indywidualnego doradztwa biznesowego, prowadzonego przez Raciborski Inkubator Przedsiębiorczości. To doskonała okazja do dopracowania swoich pomysłów biznesowych przy wsparciu doświadczonych doradców biznesowych oraz dokonania niezbędnych modyfikacji w swoich modelach biznesowych.

Ważne daty:
Termin zgłoszeń: od 1 października do 19 listopada 2023 roku
Szkolenie dla finalistów z prezentowania pomysłów biznesowych: 2 grudnia 2023 roku
Wielki Finał Konkursu: 5 grudnia 2023 roku

Nagrody:
– Nagroda finansowa 7 000 zł ufundowana przez Prezydenta Miasta Racibórz
– Nagrody rzeczowe

Jak wziąć udział?
Zgłoś swój udział poprzez wypełnienie Formularza Rekrutacyjnego dostępnego na stronie: www.przedsiebiorczyraciborz.pl w zakładce Konkurs. Tam też można znaleźć regulamin konkursu.

Komisja Konkursowa będzie oceniać pomysły pod kątem oryginalności, realności wdrożenia, kalkulacji finansowej i sposobu prezentacji.

do góry