Strona główna Invest in Raciborz Aktualności gospodarcze
04 Czerwiec 2019
kategoria:
Aktualności Gospodarcze
 

Miasto Racibórz oferuje do wynajęcia lokale użytkowe. Lokale będzie można wynająć podczas publicznego przetargu ustnego nieograniczonego oraz w trybie bezprzetargowym. Informacje o organizowanych przetargach na wynajem lokali użytkowych oraz o lokalach oddanych do wynajęcia w drodze bezprzetargowej dostępne są na stronie: https://www.bipraciborz.pl/bip/dokumenty-akcja-wyszukaj-idstatusu-77591-idtypu-77594-idkategorii-39853

W trakcie przetargów licytowana jest wysokość miesięcznego czynszu za najem lokalu. Cena wynajmu jest uzależniona od położenia lokalu w danej strefie oraz rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej (zgodnie z zarządzeniem nr 1177/2013 Prezydenta Miasta Racibórz z dnia 21 lutego 2013 r. w sprawie stawek czynszu za najem lokali użytkowych, garaży, pomieszczeń gospodarczych i pomieszczeń przynależnych w zasobie Gminy Miasta Racibórz).

Aby przystąpić do przetargu należy umieścić wadium w odpowiedniej kwocie oraz należy złożyć wniosek o wynajem lokalu w Wydziale Lokalowym Urzędu Miasta Racibórz.

Lokale użytkowe, które nie znalazły najemców w trybie przetargowym będą oddawane do najmu w drodze bezprzetargowej. Zainteresowanych wynajmem takich lokali zapraszamy do składania w Wydziale Lokalowym pisemnych wniosków o wynajem lokalu użytkowego oddanego w najem w drodze bezprzetargowej (zgodnie z przepisami ww. zarządzenia).

Cena wynajmu lokali uzależniona jest od położenia lokalu w danej strefie oraz od rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej (zgodnie z zarządzeniem Nr 1177/2013 Prezydenta Miasta Racibórz z dnia 21 lutego 2013r. w sprawie ustalenia stawek czynszu za najem lokali użytkowych, garaży, pomieszczeń gospodarczych i pomieszczeń przynależnych w zasobie Gminy Miasta Racibórz).

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H