Strona główna Invest in Raciborz Aktualności gospodarcze
03 Luty 2021
kategoria:
Aktualności Gospodarcze
Raciborska spółka Projekt Intex została nabywcą działki iwnestycyjnej przy ul. Gospodarczej
Raciborska spółka Projekt Intex została nabywcą działki iwnestycyjnej przy ul. Gospodarczej


W środę 2 lutego w Urzędzie Miasta rozstrzygnięty został przetarg na jedną z ostatnich działek inwestycyjnych położonych przy ul. Gospodarczej. Nieruchomość wchodzącą w skład Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej nabyła raciborska spółka Projekt INTEX.
Projekt Intex to Sp. z o.o. wchodząca w grupę Widlatex Sp. z o.o. zajmująca się wózkami widłowymi. Na lokalnym rynku znana jako drukarnia i pracownia reklamy. Intex to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i nieustającemu rozwojowi przez te wszystkie lata firma oferuje najwyższej jakości kompleksowe usługi związane z  poligrafią oraz dostawą wózków widłowych dla klientów indywidualnych oraz korporacji.


Nieruchomość o powierzchni 0,5454 ha wylicytowana została za kwotę 238 128 zł brutto.
Jest to już dziewiąta sprzedana działka z dziesięciu, jakie Miasto przygotowało w tzw. „nowej strefie gospodarczej”, dzięki otrzymanemu dofinansowaniu zewnętrznemu.


Tereny inwestycyjne przy ul. Gospodarczej są uzbrojone w sieci: wodociągową, kanalizacji deszczowej i sanitarnej oraz oświetlenie. Nabywca nieruchomości zobowiąże się do jej zabudowy w ramach ustaleń wynikających ściśle z miejscowego planu zagospodarowania,
w terminie do czterech lat od daty podpisania notarialnej umowy sprzedaży.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H