Strona główna Invest in Raciborz Aktualności gospodarcze
27 Maj 2021
kategoria:
Aktualności Gospodarcze
Pełnomocnik nabywcy działki inwestycyjnej z prezydentem Dariuszem Polowym i wiceprezydentem Dawidem Wacławczykiem
Pełnomocnik nabywcy działki inwestycyjnej z prezydentem Dariuszem Polowym i wiceprezydentem Dawidem Wacławczykiem

Dzisiaj (27.05) w Urzędzie Miasta, rozstrzygnięty został przetarg na sprzedaż działki inwestycyjnej położonej przy ul. Gospodarczej w Raciborzu. Nieruchomość o powierzchni 0,4999 ha, za kwotę  372 382 brutto nabyło przedsiębiorstwo DM Investment sp. z o.o. Inwestor specjalizuje się m.in. w realizacji inwestycji magazynowych. Nabywca nieruchomości zobowiązany jest do jej zabudowy w ramach ustaleń wynikających ściśle z miejscowego planu zagospodarowania, w terminie do czterech lat od daty podpisania notarialnej umowy sprzedaży.

Sprzedana nieruchomość jest dziesiątą i ostatnią jaką Miasto przygotowało w tzw. „nowej strefie gospodarczej”, dzięki otrzymanemu dofinansowaniu zewnętrznemu.

 

Z kolei już 15 czerwca odbędzie się przetarg na sprzedaż ostatniej nieruchomości inwestycyjnej położonej w tzw. “starej strefie gospodarczej” również przy ul. Gospodarczej. Cena wywoławcza działki o pow. 0,77 ha wynosi 275 000 netto.  Szczegóły w Biuletynie Informacji Publicznej pod linkiem  https://www.bipraciborz.pl/bip/dokumenty-akcja-wyszukaj-idstatusu-77591-idtypu-77593-idkategorii-39853-idzakladki-95775-numerzakladki-1?komunikat=26682661

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H