Strona główna Invest in Raciborz Aktualności gospodarcze
19 Kwiecień 2021
kategoria:
Aktualności Gospodarcze
online

Program Wspierania Przedsiębiorczości jest dokumentem opisującym konkretne przedsięwzięcia, jakie podejmuje samorząd Raciborza by stwarzać mieszkańcom oraz inwestorom lepsze warunki prowadzenia biznesu i zapewniać w mieście atrakcyjną pracę. Stanowi jednocześnie diagnozę stanu lokalnej gospodarki oraz określenie kierunków rozwoju gospodarczego miasta w celu zwiększenia jego konkurencyjności.

Nawiązując do prowadzonych przez Miasto Racibórz prac nad Programem Wspierania Przedsiębiorczości 2027+, zwracamy się do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w Raciborzu o wypełnienie ankiety, która znajduje się pod adresem: https://www.surveymonkey.com/r/przedsiebiorczosc

Zależy nam na poznaniu opinii i oczekiwań lokalnych przedsiębiorców. Wyniki badania ankietowego będą stanowić jeden z podstawowych elementów służących do opracowania ww. dokumentu, który określi kierunki rozwoju gospodarczego Raciborza na najbliższe lata.

Liczymy, iż poznamy opinie i oczekiwania firm, w tym nowopowstających start-upów oraz studentów. Instytucje otoczenia biznesu i pracownicy wyspecjalizowanych jednostek samorządu lokalnego i gospodarczego wskażą swe doświadczenia w zakresie prowadzonej działalności.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H