Projekty i inwestycje unijne
  • Język migowy
  • BIP
Strona główna/Invest in Raciborz/Aktualności gospodarcze/Raciborscy urzędnicy na Kongresie MŚP

Raciborscy urzędnicy na Kongresie MŚP

2023-10-31

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest największym wydarzeniem dla firm sektora MŚP w Europie. Od roku 2011 jest miejscem pozyskiwania nowej wiedzy, wymiany poglądów, inspiracji i nawiązywania relacji biznesowych. Miasto Racibórz po raz kolejny reprezentowane było przez pracowników Wydziału Rozwoju Urzędu Miasta.

Kongres skierowany jest do przedsiębiorców reprezentujących sektor MŚP, ale także do wszystkich firm, organizacji i instytucji współpracujących z tym sektorem oraz tworzących warunki jego funkcjonowania i rozwoju. Dlatego uczestnikami Kongresu są przedstawiciele władz państwowych, z Premierem i Ministrami Rządu RP na czele, posłowie do Sejmu, Senatorowie RP, osoby zarządzające instytucjami i agendami rządowymi, czołowi przedstawiciele władz regionalnych, prezydenci miast, najwyższe władze publicznych i niepublicznych uczelni wyższych, organizacji i stowarzyszeń przedsiębiorców, a także wysokiej rangi przedstawiciele instytucji kultury.

Podczas tegorocznej edycji raciborscy reprezentanci pozyskiwali cenne kontakty ze świata biznesu, a także wymieniali się doświadczeniami z innymi samorządami.

4 zdjęcia

Raciborscy urzędnicy na Kongresie MŚP

4 zdjęcia
do góry