Strona główna Invest in Raciborz Aktualności gospodarcze
05 Grudzień 2018
kategoria:
Aktualności Gospodarcze
 

Tereny inwestycyjne i ich przygotowanie dla biznesu to jedno z węzłowych zagadnień, którymi zajmuje się dzisiaj samorząd w Polsce. Dobrze ulokowane inwestycje oznaczają nowe, dobrze płatne miejsca pracy, wzrost nakładów na B+R w regionie, transfer wiedzy i nowoczesnych technologii.

Wczoraj odebraliśmy wyróżnienie, które w dużym stopniu pieczętuje nasze wysiłki. W Warszawie odebraliśmy I nagrodę w konkursie "Grunt na medal".

Nasze starania o doskonałe przygotowanie terenów inwestycyjnych zostało docenione przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. W zorganizowanym po raz VIII konkursie "Grunt na medal" Racibórz został uznany za miasto z najlepszymi terenami pod inwestycje produkcyjne w województwie śląskim. W zmaganiach o to wyróżnienie pokonaliśmy miasta tak znaczące w naszej części Polski jak Sośnicowice (gdzie znajduje się przecież ważny węzeł autostradowy), Jastrzębie Zdrój i Ruda Śląska. Zostaliśmy uznani za lepszych od Wodzisławia Śląskiego i kompleksu B-13 w Tucznawie.

Dziękiw wygranej w konkursie będziemy mogli promować nasze tereny poprzez Nagrodzone działki będą promowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu wśród inwestorów polskich i zagranicznych zainteresowanych rozpoczęciem bądź rozszerzeniem działalności gospodarczej w Polsce. Ponadto będziemy mogli posługiwać się logiem "Grunt na medal", a informacja o naszym sukcesie znalazła się już na stronach PAIH.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H