Strona główna Invest in Raciborz Aktualności gospodarcze
02 Lipiec 2020
kategoria:
Aktualności Gospodarcze
były wiceminister finansów, doradca strategiczny i finansowy spotka się z raciborskimi przedsiębiorcami
Stefan Kawalec były wiceminister finansów, doradca strategiczny i finansowy spotka się z raciborskimi przedsiębiorcami


7 lipca w Urzędzie Miasta Racibórz odbędzie się spotkanie doradcy strategicznego i finansowego Stefana Kawalca z lokalnymi przedsiębiorcami.

Stefan Kawalec - doradca działający na rynku krajowym oraz europejskim dla klientów sektora prywatnego i publicznego - odbędzie w Raciborzu cykl spotkań z przedsiębiorcami oraz samorządowcami Subregionu Zachodniego. Będzie to okazja do rozmów na poziomie eksperckim na temat specyfiki lokalnego rynku pracy, potencjału rozwojowego Raciborza i regionu wynikającego m. in. z położenia geograficznego naszego miasta.


Spotkanie odbędzie się 7  lipca o godz. 18.00  w Sali Kolumnowej Urzędu Miasta Racibórz, przy ul. Króla Stefana Batorego 6. Chętni do udziału w spotkaniu proszeni są o zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie nr tel. 32 75 50 633  lub mailowo:Stefan Kawalec – jest prezesem spółki Capital Strategy. Specjalizuje się w doradztwie strategicznym, doradztwie w wybranych obszarach biznesu i finansach publicznych, a w szczególności w finansach samorządowych, oraz poszukiwaniu partnerów biznesowych. W latach 1989 - 1994 był wiceministrem finansów z kolejnymi ministrami: Balcerowiczem, Lutkowskim, Olechowskim, Osiatyńskim i Borowskim. Był wielokrotnie doradcą dla instytucji międzynarodowych, takich jak Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy oraz dla instytucji rządowych i komercyjnych w kilku krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Kierował procesami przygotowania strategii dużych firm i instytucji finansowych m. in. PZU, Banku Handlowego.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H