Strona główna Invest in Raciborz Aktualności gospodarcze
26 Czerwiec 2020
kategoria:
Aktualności Gospodarcze
Na zdj. prezydent Dariusz Polowy i wiceminister Paweł Jabłoński
Na zdj. prezydent Dariusz Polowy i wiceminister Paweł Jabłoński

W czwartkowe popołudnie (25 czerwca 2020) w Urzędzie Miasta Racibórz odbyło się spotkanie wiceministra Pawła Jabłońskiego z lokalnymi przedsiębiorcami. Paweł Jabłoński to raciborzanin, który pełni funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Zajmuje się m. in. współpracą ekonomiczną i rozwojową.

W trakcie spotkania minister przedstawił zainteresowanym przedsiębiorcom wachlarz narzędzi, z jakich mogą korzystać przy współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych, m.in.:
- dyplomacja ekonomiczna,
- wsparcie eksportu,
- kontakty handlowe ambasad i konsulatów,
- przetargi międzynarodowe i zamówienia publiczne.

Wiceminister Paweł Jabłoński, poza przedstawieniem perspektyw dla rozwoju przedsiębiorstw odpowiadał także na pytania przedstawicieli raciborskiego biznesu.

Inicjatorem spotkania był prezydent Dariusz Polowy - Wielokrotnie powtarzałem, że nie da się przecenić wartości osobistych relacji i kontaktów. To otwiera możliwości owocnej współpracy, merytorycznego wsparcia i działań na rzecz dobra naszych mieszkańców - podsumował prezydent.

Minister Paweł Jabłoński spotkał się z przedsiębiorcami

26 czerwiec 2020 5 zdjęć

25 czerwca w Urzędzie Miasta Racibórz odbyło się spotkanie wiceministra Pawła Jabłońskiego z lokalnymi przedsiębiorcami.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H