Projekty i inwestycje unijne
  • Język migowy
  • BIP

terminarz dnia 06.05.2024

„Z folklorem za pan brat”. Konkurs plastyczny w ramach obchodów 70-lecia Zespołu Pieśni i Tańca „Strzecha” im. Joli Rymszy

miejsce: Raciborskie Centrum Kultury
data: 6. 05. 2024 do 27. 05. 2024
godzina: 10:00
kategoria: RCK

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w konkursie plastycznym w ramach obchodów 70-lecia Zespołu Pieśni i Tańca „Strzecha” im. Joli Rymszy „Z folklorem za pan brat”.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu pracy plastycznej wykonanej w dowolnej technice: m.in. : malarstwo, rzeźba, rysunek, szkic ołówkiem. interpretującej temat szeroko pojętego folkloru w ramach obchodów 70-lecia Zespołu Pieśni i Tańca ”Strzecha” im. Joli Rymszy. W konkursie mogą brać udział uczniowie i uczennice przedszkoli oraz szkół podstawowych, w czterech kategoriach wiekowych: przedszkole, uczniowie klas I - IV szkoły podstawowej, uczniowie klas V - VIII szkoły podstawowej oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Zgłoszenia do konkursu zawierające prace konkursową oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać lub dostarczyć osobiście do 27 maja do RCK ul. Chopina 21. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy można pobrać poniżej:

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy - szkoły

Formularz zgłoszeniowy - przedszkola

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 14 czerwca podczas wydarzenia „TROJOK ŚLĄSKI” w RCK DK Strzecha przy ul. Londzina 38.

Wszelkie pytania dotyczące konkursu należy kierować drogą elektroniczną na adres e- mail: ara@rck.com.pl oraz telefonicznie pod numerem: 324123240. Serdecznie zapraszamy!!

English Conversation Club

miejsce: Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
data: 6. 05. 2024
godzina: 17:00
kategoria: Biblioteka
Zapraszamy na konwersacje w języku angielskim! Cotygodniowe spotkania w kameralnej grupie to świetny sposób na rozwinięcie umiejętności językowych. Konwersacje będą prowadzone na różne tematy i nie trzeba perfekcyjnie znać języka angielskiego, by dołączyć do English Conversation Club.   Spotkania w maju: 6,13,20,27
do góry