1. Czwartek Social Media za nami.
2018-03-09
Obecność w mediach społecznościowych to w dzisiejszych czasach konieczność – taka konkluzja wynika ze spotkania z Kubą Nagórskim w Raciborskiej Piwnicy w ramach Czwartków z Social Media.
Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa – to są idee, które stoją za ogólnopolskim cyklem „Czwartek z Social Media”. Mieliśmy przyjemność inaugurować pierwszą edycję tego cyklu w naszym mieście!
Pierwszym zaproszonym przez nas prelegentem w ramach tego cyklu był Kuba Nagórski - specjalista od marketingu zintegrowanego, miłośnik social media, szkoleniowiec i mówca.
Kuba opowiadał o konieczności zaznaczenia swojej obecności w mediach społecznościowych z naciskiem na Facebook, opowiadał o sposobach komunikacji na tym portalu. Mogliśmy również usłyszeć kilka fachowych porad dotyczących prowadzenia swojego profilu oraz reklam.
Idea Czwartkowych Spotkań przypadła do gustu wszystkim uczestnikom i jesteśmy pewni, że było to pierwsze ale nie ostatnie wydarzenia z tego cyklu w Raciborzu.
https://www.youtube.com/watch?v=JudNvNwGY8E
[Best_Wordpress_Gallery id="134" gal_title="1 czwartek social"]