Akademia e-commerce
2021-04-26
Weź udział w zajęciach Akademii e-commerce i naucz się sprzedaży online
Przed nami dwa spotkania online z Michałem Pieprzakiem - doradcą, konsultantem, a przede wszystkim praktykiem e-commerce. W trakcie bezpłatnych webinariów dowiesz się jak założyć sklep internetowy i jak przyciągnąć do niego klientów. Pierwsze spotkanie odbędzie się 12, drugie 19 maja. Oba startują o godzinie 10:00. Zapraszamy!
Dlaczego warto?
Przeniesienie działań firmy do sieci to próba odpowiedzi na pytanie - jak prowadzić biznes w niepewnych czasach? Taki ruch to nie tylko zabezpieczenie w przypadku ewentualnych restrykcji związanych z COVID-19, ale i podążanie za rynkowymi trendami. Akademia e-commerce to webinaria, spotkania informacyjne i doradztwo specjalistyczne, które mają pozwolić na bezpieczne stawianie pierwszych kroków w biznesie internetowym, a nieco bardziej doświadczonym e-przedsiębiorcom mają pomóc szybciej się rozwijać. Akademia e-commerce to najbardziej aktualna, kompleksowa i praktyczna wiedza dotycząca wykorzystania Internetu do celów sprzedażowych. Zaczynamy od dwóch, tworzących edukacyjną całość, webinariów.
Webinarium nr 1: Jak założyć własny sklep internetowy?
data: 12 maja 2021 roku | godz.: 10:00-12:00
zapisz się: https://app.evenea.pl/event/akademia-e-commerce-1/
- Dlaczego strategia jest tak istotna?
- Jak wyróżnić się na tle konkurencji?
- 6 kroków, które musisz wykonać, aby uruchomić własny sklep internetowy
- Logistyka i integracje w sklepie internetowym
- Wybór oprogramowania - jak wybrać i czym się kierować?
- Najczęściej popełniane błędy
- Sesja Q&A
- 6 kluczowych obszarów rozwoju sprzedaży w sklepie internetowym
- Jak pozyskiwać wartościowy ruch i generować sprzedaż w sklepie internetowym?
- Jak monetyzować naszego użytkownika po wejściu na sklep?
- Kluczowe wskaźniki analizy w e-commerce
- Jak analizować skuteczność sprzedaży i działań marketingowych?
- Najczęściej popełniane błędy w pozyskiwaniu klientów
- Sesja Q&A
- ekomersiak.pl- blog o e-commerce, czyli o tym jak założyć, uruchomić i rozwinąć własny sklep internetowy;
- FB/ekomersiak/, czyli odsłona serwisu Ekomersiak.pl na Facebooku.
- Webinarium nr 1: Jak założyć własny sklep internetowy? data:12 maja 2021 roku | : 10:00-12:00 zapisz się: https://app.evenea.pl/event/akademia-e-commerce-1/
- Webinarium nr 2: Jak pozyskiwać klientów w sklepie internetowym? data:19 maja 2021 roku | : 10:00-12:00 zapisz się: https://app.evenea.pl/event/akademia-e-commerce-2/