Strona główna/Urban Lab/Aktualności/Archiwum/Storytelling w praktyce - opowieści, które sprzedają

Storytelling w praktyce - opowieści, które sprzedają

2017-09-21
W dobie powszechnego dostępu do informacji oraz natłoku komunikatów coraz większą popularność zdobywa storytelling. Jak tworzyć opowieści, które sprzedają? Jak za pomocą historii wyróżnić się na rynku i zaistnieć w świadomości klienta? Dowiecie się tego na szkoleniu w Inkubatorze Przedsiębiorczości.
To już 30 września. Zapraszamy!
Zagadnienia, które zostaną omówione podczas spotkania:
- Komunikat jako kluczowy element przekazu - 4P, research mix oraz strategia 3K; - Definicja konkurencyjności w obecnych czasach; - Dlaczego opowieść jest ważna w komunikacji z potencjalnym klientem? - Tworzenie historii w kontekście marki i produktu; - Najważniejsze elementy Storytellingu; - Warsztaty z tworzenia własnych historii oraz ich analiza.
Szkolenie poprowadzi Dawid Pastor - New Business Manager w spółce Biostat oraz Fundriser w strukturze Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Od lat związany z środowiskiem startupowym. W kręgu jego zainteresowań znajdują się nowoczesne techniki marketingowe oraz budowanie kanałów sprzedaży.
Szkolenie jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona. Pierwszeństwo udziału w szkoleniu mają miejszkańcy Raciborza.
Rejestracji na szkolenie prosimy dokonywać poprzez portal evenea.pl: REJESTRACJA
*** Storytelling w praktyce - opowieści, które sprzedają data: 30 września 2017 r. (sobota) | godz.: 9:00-13:00 miejsce: Inkubator Przedsiębiorczości w Raciborzu (ul. Batorego 7, sala szkoleniowa na III piętrze) prowadzenie: Dawid Pastor
do góry