Racibórz pomaga Ukrainie. Dołącz do akcji!
Strona główna Urząd Patronat Prezydenta Miasta Racibórz

Od 2 czerwca 2020 r. obowiązuje Regulamin przyznawania wyróżnienia: Patronat Prezydenta Miasta Racibórz. Osoby i organizacje zainteresowane objęciem swoich wydarzeń lub akcji tym patronatem proszone są o zapoznanie się z załączonym poniżej regulaminem przyznawania ww. wyróżnienia.

Głównym założeniem przyjęcia regulaminu przyznawania patronatu jest uporządkowanie i kontrola nad przyznawaniem tego wyróżnienia, jego monitoring oraz wykorzystanie potencjału promocyjnego przez Miasto Racibórz. W regulaminie jest opisana procedura ubiegania się o patronat oraz warunki jakimi jest objęte przyznanie tego wyróżnienia.

UWAGA! Przyznanie patronatu nie oznacza deklaracji wsparcia organizacyjnego ani finansowego ze strony Miasta Racibórz. Te sprawy są rozpatrywane osobno.


Najważniejsze zmiany w przyznawaniu patronatu


Każdy wnioskujący o przyznanie Patronatu Prezydenta Miasta Racibórz powinien z 30-dniowym wyprzedzeniem wypełnić i przekazać do Urzędu Miasta wniosek (załącznik nr 1 do regulaminu).
Wnioskujący, który otrzyma Patronat Prezydenta Miasta Racibórz zobowiązuje się do ogłoszenia tego faktu na swoich materiałach promocyjnych oraz do przesłania sprawozdania z przebiegu wydarzenia wraz z dokumentacją zdjęciową. Formularz sprawozdania stanowi załącznik nr 2 do regulaminu.

Poniżej załączamy Regulamin przyznawania Patronatu Prezydenta Miasta Racibórz oraz załączniki. Dokumenty te są również dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej (BIP)

kategoria: Powiązane pliki [3]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Wniosek - patronat 22-07-06 12:20 71.99KB pobierz plik: Wniosek - patronat
docx Wzór sprawozdania 20-06-19 10:06 16.86KB pobierz plik: Wzór sprawozdania
pdf Regulamin - Patronat Prezydenta Miasta Racibórz 20-06-19 10:08 210.96KB pobierz plik: Regulamin - Patronat Prezydenta Miasta Racibórz

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H