• Język migowy
  • BIP

Koniec roku szkolnego!

2023-06-23
 

W piątek, 23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 15 w Raciborzu, które przyciągnęło uwagę licznych gości i uczestników. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Prezydent Miasta Racibórz Dariusz Polowy, Wiceminister Spraw Zagranicznych Paweł Jabłoński, poseł Gabriela Lenartowicz oraz dyrektorzy i przedstawiciele miejscowych placówek oświatowych, kulturalnych i sportowych.

Głównym punktem programu był moment uhonorowania 17 finalistów olimpiad naukowych, którzy otrzymali dyplomy i nagrody z rąk ministra i prezydenta (lista wyróżnionych uczniów wraz z nazwiskami ich opiekunów, dostępna w załączniku). To wyjątkowe wyróżnienie jest docenieniem ich wysiłku, pasji i poświęcenia, jakie wkładali w swoje naukowe osiągnięcia. Ich talent i determinacja są nie tylko dumą dla szkoły, ale także dla całej społeczności Raciborza.

Uroczystość była okazją do podziękowania wszystkim nauczycielom, dyrektorom i pracownikom szkół, którzy codziennie dbają o rozwój i edukację młodych umysłów.

Warto podkreślić, że sukcesy uczniów nie były możliwe bez wsparcia rodziców i społeczności lokalnej, za co serdecznie podziękował prezydent Polowy.

Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie z „piętnastki” zaprezentowali piękny program artystyczny.

Zakończenie roku szkolnego to zawsze czas refleksji nad osiągnięciami i wyczekiwanie z niecierpliwością na zasłużony odpoczynek wakacyjny.

Życzymy wszystkim uczniom udanych wakacji, pełnych radości, ciekawych przygód i beztroskiego wypoczynku. Niech ten czas pozwoli im na rozwijanie swoich pasji, spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi oraz nabranie nowej energii do dalszego rozwoju i osiągania kolejnych sukcesów.

 

 

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji / aktualizacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
doc 2023-06-23 2023 Laureaci i finaliści.doc
ilość pobrań: 20
2023 Laureaci i finaliści.doc 34KB -

do góry