Projekty i inwestycje unijne
  • Język migowy
  • BIP
Strona główna/Urząd/Aktualności/Wiadomości Urzędu Miasta/Wycieczka do Pragi i Safari Zoo w Czechach

Wycieczka do Pragi i Safari Zoo w Czechach

2023-05-11
 

Zapraszamy serdecznie na wycieczkę do Pragi i Safari Zoo w Czechach, która została objęta patronatem honorowym przez Prezydenta Miasta Racibórz Dariusza Polowego. Organizatorem wyjazdu jest Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze Oddział w Raciborzu.

Wycieczka odbędzie się w dniach od 17 do 18.06.2023 r.

Pierwszego dnia planowane jest zwiedzanie Pragi i jej zabytków takich jak Katedra św. Wita, Most Karola, Rynek Starego Miasta i wiele innych w towarzystwie Licencjonowanego Przewodnika.

Następnego dnia uczestnicy wycieczki po śniadaniu udadzą się do miejscowości Dvùr Kralowe – Safari Zoo, gdzie będą mogli zobaczyć m.in. galerię obrazów Zdenka Buriana. Największą atrakcją będzie przejażdżka Safari busem. Do dyspozycji będzie czas wolny, następnie w godzinach wieczornych planowany jest powrót do Raciborza.

Zbiórka uczestników odbędzie się na dworcu PKS Racibórz na ul. Batorego o godzinie 03.30, wyjazd do Pragi o godzinie 04.00.

Zapisy wraz z wpłatą przyjmowane są w biurze PTTK Oddział Racibórz w godzinach 10.00 do 16.00 od poniedziałku do czwartku oraz na konto PTTK.

Więcej informacji w załączniku.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji / aktualizacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf 2023-05-11 Program i regulamin wycieczki.pdf
ilość pobrań: 48
Program i regulamin wycieczki.pdf 541.23KB zobacz

do góry