Projekty i inwestycje unijne
  • Język migowy
  • BIP

Przedsiębiorcy o Raciborzu

Przedsiębiorcy o Raciborzu

Zaangażowanie miasta w rozwój lokalnej przedsiębiorczości to nie tylko działania na rzecz wytworzenia odpowiednich warunków do inwestycji oraz sprzyjającej biznesowi atmosfery. To także szereg innych zadań, w tym m.in. aktywność w sferze promocji i monitoring satysfakcji osób, które zdecydowały się ulokować swój kapitał w Raciborzu.

Miasto od lat z sukcesami prowadzi politykę otwartych drzwi dla przedsiębiorców, których uwagi mają kluczowe znaczenie w sukcesywnym podnoszeniu jakości obsługi szeroko rozumianego biznesu.

Poniżej przedstawiamy wywiady z inwestorami, którzy wybrali Racibórz jako miejsce optymalne do prowadzenia i rozwoju działalności gospodarczej.

KOLTECH - jedna z wizytówek gospodarczego świata Raciborza. Firma, która sukcesywnie staje się prawdziwym ambasadorem polskiego przemysłu na całym świecie. Obrabiarki KOLTECH-u cieszą się niezwykłą estymą w każdym zakątku globu, gdzie istnieje transport kolejowy. Prezes firmy Albert Polak mówi o tym, jak międzynarodowa ważna firma funkcjonuje w pięknym mieście Raciborzu.

 

Sunex - jeden z czołowych producentów urządzeń opartych o energię solarną w Polsce. Dzisiaj Sunex to synonim takich słów jak: energia, ekologia, innowacja. Firma stawia na najnowsze i najbardziej zaawansowane technicznie rozwiązania, które sprawiają, że jej wyroby są poszukiwane i cenione w zachodniej Europie.

 

Zaktualizowano: 2023-03-13

do góry