Projekty i inwestycje unijne
  • Język migowy
  • BIP

Lokale do wynajęcia

2016-06-02

W czerwcu Miasto przeprowadzi przetarg ustny nieograniczony na wynajem dwóch lokali przeznaczonych na prowadzenie działalności gospodarczej. Lokalizacja obydwu lokali to właściwie ścisłe centrum miasta. Już 16 czerwca o godzinie 13.30 przeprowadzony zostanie przetarg na lokalu znajdującego się na ulicy Stanisława Drzymały pod numerem 26/26. Wynajmujący może liczyć na 5 pomieszczeń o łącznej powierzchni 62,16m2 wyposażonych w instalację elektryczną, wodno – kanalizacyjną i opomiarowane centralne ogrzewanie, brak jest natomiast instalacji gazowej. Lokal znajduje się na parterze. Chętni do prowadzenia działalności powinni liczyć się z remontem i adaptacją lokalu do prowadzenia własnej działalności. Cena wywoławcza wynajmu to 498zł netto. Wadium wynosi 996zł netto.

Drugi przetarg odbędzie się 20 czerwca o godzinie 10.00. „Pod młotek” pójdzie wynajem lokalu przy ulicy Drzymały 26/27 to aż 166,31 m2. Lokal składa się z 11 pomieszczeń i znajduje się na parterze budynku. Do lokalu przynależy również pomieszczenie piwniczne. Pomieszczenia wyposażone są w instalację elektryczną, wodno – kanalizacyjną oraz centralne ogrzewanie (jest to ogrzewanie miejskie – opomiarowane). Cena wywoławcza za wynajęcie tego lokalu to 1360z nettoł. Wadium, które należy wnieść to 2720zł netto. 

Lokale przy ulicy Drzymały znajdują się bardzo blisko ważnych instytucji i dużej liczby ptencjalnych klientów. 

Oba lokale znajdują się w idealnym miejscu do prowadzenia działalności gospodarczej. W okolicy zlokalizowane są Dworzec PKS i PKP, Plac Długosza, duży bezpłatny parking miejski, Rynek, Urząd skarbowy, banki i Urząd Miasta. Wynajmujący ma więc w niedalekiej odległości zarówno instytucje publiczne, jak i możliwość dobrego dotarcia do klienta. 

Informujemy również, że w najbliższym czasie ogłoszony zostanie termin przetargu na lokal przy ulicy Plac Wolności 7/1. To niewielki (o powierzchni 14,19 m2), ale bardzo widny i przytulny lokal idealny do prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej. Lokal zaopatrzony jest w instalację elektryczną i wodno – kanalizacyjną. Brak w nim instalacji gazowej i ogrzewania. Wynajmujący musi liczyć się także z nakładami na remont i adaptację pomieszczenia.

do góry