Strona główna Invest in Raciborz Aktualności gospodarcze
13 Czerwiec 2019
kategoria:
Aktualności Gospodarcze

W dniach 10 – 11 czerwca w Wiśle odbyły się warsztaty  organizowane przez Województwo Śląskie wraz z Polską Agencją Inwestycji i Handlu SA.
Z ramienia Urzędu Miasta Racibórz na szkolenie została zaproszona naczelnik Wydziału Rozwoju Anna Kobierska – Mróz wraz z Kierownikiem Referatu Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora Wojciechem Hipnarowiczem.

Podczas tegorocznego spotkania zostały omówione zagadnienia dotyczące m.in. negocjacji samorządowych, tj. sztuki budowania partnerstw gospodarczych w praktyce.

Tematem spotkania było również omówienie ze Śląskim Centrum Obsługi Inwestora wspólnego projektu, w ramach programu unijnego POWER w zakresie obsługi inwestora. Miasto Racibórz wraz z innymi gminami województwa śląskiego będzie uczestniczyć w tym projekcie. Rozpoczęcie planowane jest na koniec bieżącego roku.

Szkolenia zapewniają ciągły rozwój naszej kadry, pozwalają na zdobywanie i poszerzanie wiedzy z różnych dziedzin. Staramy się aby w naszym Urzędzie Miasta zapewnić państwu jak najlepszą pomoc i obsługę.


Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H