Strona główna Invest in Raciborz Aktualności gospodarcze
15 Czerwiec 2019
kategoria:
Aktualności Gospodarcze

 

 

Festiwal Przedsiębiorczości, który odbył się dziś na Zamku Piastowskim w ramach obchodzonych Dni Raciborza pokazał nam, że współpraca samorządu z mieszkańcami, przedsiębiorcami rozwija się coraz bardziej.

Podczas otwarcia festiwalu Prezydent Miasta Dariusz Polowy wyraził szacunek dla mieszkańców, którzy pracują w naszym mieście i dają pracę.

Goście imprezy mogli przejrzeć oferty pracy raciborskich firm oraz zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół zawodowych, uczelni i placówek edukacyjnych.

Przygotowano dla mieszkańców moc atrakcji - od wirtualnych lotów, przez symulatory aut wyścigowych, pokaz kuchni molekularnej, eksperymenty chemiczne, na produkcji czekoladowych smakołyków skończywszy.

Nie zabrakło również stoiska Referatu Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora oraz Inkubatora Przedsiębiorczosci Urzędu Miasta w Raciborzu, którzy w swojej codziennej pracy nieustannie dbają o rozwój przedsiębiorczy naszego miasta.

Organizatorem przedsięwzięcia było Wydawnictwo Nowiny przy ścisłej współpracy z Urzędem Miasta Racibórz.

Racibórz innowacyjnym miastem przedsiębiorców

15 czerwiec 2019 11 zdjęć

Festiwal Przedsiębiorczości, który odbył się dziś na Zamku Piastowskim w ramach obchodzonych Dni Raciborza pokazał nam, że współpraca samorządu z mieszkańcami, przedsiębiorcami rozwija się coraz bardziej

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H