• Język migowy
  • BIP
Strona główna/Invest in Raciborz/Aktualności gospodarcze/Spotkanie z Kubą Nagórskim i Cezarym Stacewiczem

Spotkanie z Kubą Nagórskim i Cezarym Stacewiczem

2017-10-10
 

 

Chcesz wiedzieć czym jest personal branding? Chcesz poznać trendy, które już niebawem będą miały wpływ na Twoje życie i pracę? Weź udział w spotkaniu z Kubą Nagórskim i Cezarym Stacewiczem, które już 16 października 2017 r. odbędzie się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu. Zaczynamy o godzinie 10:30.

10:30-11:15 | Cezary Stacewicz – Digital Nomads i inne trendy, które będą kształtować życie i pracę w XXI wieku 
11:15-12:00 | Kuba Nagórski 
– Personal branding jako skuteczna alternatywa dla klasycznego marketingu w startupie

Cezary Stacewicz – Lodzermensche w @zaznajlodzi, Mentor w akceleratorze Startup Spark, Head of Virality w Incredigital. Autostopowicz i Digital Nomad jednocześnie. Zaangażowany w milion mniejszych projektów, fan trendów przyszłości, podróży z plecakiem i dobrych książek.

Kuba Nagórski – specjalista od marketingu zintegrowanego, miłośnik social media, szkoleniowiec i mówca. Co-founder i CMO w grupie Spindigital.pro. CEO w agencji kreatywnej kręci sie! Co-founder w Revolve Software House. Business Partner i członek Rady Nadzorczej w Abyss Glass. Publikuje i komentuje w mediach branżowych (m.in. Brief, Nowy Marketing, Wirtualne Media, Press, Sotrender Fanpage Trends). Od 2013 roku koordynuje katowickie Czwartki Social Media. Trzykrotnie nominowany do prestiżowej nagrody branży marketingu i PR – Protony. Laureat Złotego Lauru Umiejętności i Kompetencji przyznanego za wspieranie rozwoju młodej przedsiębiorczości.

Spotkanie z Kubą Nagórskim i Cezarym Stacewiczem będzie drugim tego typu wydarzeniem organizowanym przez Inkubator Przedsiębiorczości w Raciborzu. Gościem pierwszego był Paweł Tkaczyk – jeden z najbardziej znanych marketingowców w Polsce, którego wykład zgromadził ponad 100-osobowe audytorium. Wydarzeniu patronuje Inkubator AIP.

***
Akademia Inkubatora Przedsiębiorczości, czyli spotkanie z Kubą Nagórskim i Cezarym Stacewiczem
data: 
16 października 2017 r. (poniedziałek) | godz.: 10:30-12:00
miejsce: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu (ul. Słowackiego 55, sala A138)

Zarejestruj się

do góry