Projekty i inwestycje unijne
  • Język migowy
  • BIP
Strona główna/Invest in Raciborz/Aktualności gospodarcze/Racibórz samorządem, który wspiera MŚP

Racibórz samorządem, który wspiera MŚP

2017-10-17
 

Podczas Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, odbędzie się VII edycja Programu „Samorząd, który wspiera MŚP”.
W tym roku tytuł „Samorząd, który wspiera MŚP” otrzyma Miasto Racibórz, a statuetkę Lidera, który wspiera MŚP odbierze Prezydent Miasta Racibórz.
Uroczyste wręczenie nagrody będzie miało miejsce w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach 19 października o godz. 14.00 podczas Sesji Sejmiku Województwa Śląskiego odbywającej się w ramach VII EK MŚP.

Celem programu jest promocja samorządów, które stwarzają przedsiębiorstwom sektora MŚP dogodne warunki do prowadzenia działalności gospodarczej oraz w szczególny sposób wspierają rozwój tego sektora. Znalezienie się w gronie Laureatów Programu to nie tylko wzmocnienie wizerunku Urzędu w otoczeniu, ale także potwierdzenie
szczególnej dbałości o rozwój sektora MŚP. Otrzymanie tak prestiżowego tytułu z rąk środowisk biznesowych jest wyraźnym sygnałem na to, iż podejmowane działania w zakresie wspierania MŚP są skuteczne i mają charakter trwały.

Przypominamy że Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw potrwa od 18 do 20 października w Katowicach.

do góry